• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

صدایتان را اهدا کنید!

یک شرکت خلاق به دنبال تولید صداهای مطلوب با استفاده از صدای فرد مبتلا به نارسایی کلامی و صدای یک اهداکننده است. به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، صدای استفان هاوکینگ یکی از صداهایی در جهان است که فورا قابل‌تشخیص است؛ اما میلیون‌ها نفر مبتلا به اختلالات کلامی شدید که به صداهای کامپیوتری متکی‌اند، هویت کلامی‌شان را از دست می‌دهند، زیرا انتخاب‌های صدایی معدودی در دسترس آن‌هاست.

هم‌اکنون، یک شرکت امریکایی افراد را به اهدای صدایشان ترغیب می‌کند، به طوری که بتوانند صداهایی منحصر‌بفرد متناسب با اشخاصی که صدایشان را از دست داده‌اند، تولید کند. شرکت VocaliD هنوز در مراحل اولیه‌ این پروژه‌ است و کارشناسان آن در حال تکمیل فرآیند ضبط‌کردن صدا هستند؛ آن‌ها امیدوارند با استفاده از یک برنامه وب یا نرم‌افزار تلفن، افراد بتوانند صدایشان را از راه دور در یک مکان آرام ضبط کنند؛ هر چه فرآیند ضبط‌ بهتر باشد، صدای خلق‌شده واقعی‌تر است.

برای تولید صدای سفارشی، کارشناسان شرکت VocaliD واقع در بوستون هر صدایی را که یک شخص مبتلا به اختلال کلامی می‌تواند تولید کند، اشتقاق و آن‌ را به صدای مصنوعی تبدیل می‌کنند که تا حدی هم از یک اهداکننده صدا گرفته شده است.

صداهای اهدایی برای مطابقت با گوینده مورد هدف از لحاظ سن، اندازه و جنسیت انتخاب می‌شوند، به طوری که صدای مصنوعی جدید تا آنجا که ممکن است حاوی هویت کلامی اصلی اما شفافیت کلامی اهداکننده باشد. شرکت VocaliD تخمین می‌زند ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان هم‌اکنون به صداهای کامپیوتری برای برقراری ارتباط متکی‌اند و فقط دو و نیم میلیون تن در آمریکا وجود دارند؛ این افراد در حال حاضر انتخاب‌های معدودی دارند که این انتخاب‌ها اغلب مانند یک رایانه فاقد شخصیت هستند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.