• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

صرفه‌جویی ۱۲ هزار دلاری موبایل برای کاربران در هر سال

مردم این روزها به دنبال آن هستند تا از هزینه‌های زندگی خود بکاهند و به عبارت دیگر، در هزینه‌های روزمره صرفه‌جویی کنند. اما کارشناسان بر پایه یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیده‌اند که تلفن‌همراه می‌تواند بیشترین تاثیر را در جریان این قبیل صرفه‌جویی‌ها برجا بگذارد.

مرکز تحقیقاتی Harris Interactive با همکاری مرکز ClickSoftware که در زمینه ابزارهای مدیریت موبایلی فعالیت می‌کند مطالعه‌ای را در ماه آوریل سال جاری میلادی انجام داد که در پایان آن مشخص شد صاحبان گوشی‌های هوشمند با استفاده از این دستگاه کوچک جیبی در طول یک سال به‌طور میانگین 12 هزار دلار در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند. به گفته کارشناسان، نکته کلیدی در کاهش این هزینه‌ها استفاده از ابزارهای موبایلی است.

گوشی‌های هوشمند به کاربران امکان می‌دهند تا در هر مکان و زمانی به بررسی پست الکترونیکی خود بپردازند یا جست‌وجوهای اینترنتی را انجام دهند. همچنین این دستگاه‌ها می‌توانند در زمان کاربران به میزان قابل ملاحظه‌ای صرفه‌جویی کنند. طبق این بررسی، کاربرانی که از گوشی هوشمند برای بررسی پست الکترونیکی‌شان استفاده می‌کنند روزانه به‌طور میانگین 35 دقیقه در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنند. علاوه بر این، آن دسته از کاربرانی که این دستگاه الکترونیکی جیبی را برای گشت‌وگذارهای اینترنتی به کار می‌برند، روزی 33 دقیقه در زمان آن‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

علاوه بر این، آنهایی که با گوشی هوشمند خود سراغ وضعیت آب و هوایی می‌روند 17 دقیقه زمان صرفه‌جویی می‌کنند، آنها که از نقشه‌های الکترونیکی استفاده می‌کنند 24 دقیقه کمتر زمان هدر می‌دهند و کسانی که از تقویم‌های الکترونیکی موجود در گوشی هوشمند بهره می‌برند، به طور میانگین 23 دقیقه در زمان روزانه خود صرفه‌جویی می‌کنند. باید توجه داشت که هر کاربر در طول روز از تمام ابزارهای یاد شده استفاده نمی‌کند، اما به طور میانگین استفاده از این ابزارها باعث می‌شود تا هر فرد در طول روز به کمک گوشی هوشمند 88 دقیقه در زمان خود صرفه‌جویی کند که این رقم در طول سال به 535 ساعت می‌رسد. با توجه به اینکه میانگین درآمد در آمریکا ساعتی 22 دلار است، با توجه به اعداد و ارقام یاد شده این جریان معادل 11 هزار و 777 دلار در سال خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.