• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

طراحی نرم‌افزار آموزش به مددجو توسط یک محقق دانشگاهی

رایورز – دانشجوی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به طراحی نرم‌افزار آموزش به مددجو شد. یکی از وظایف پرستاران آموزش به بیمار است که در برخی از مواقع حیاتی است و می‌تواند جان بیمار را از خطرهای بسیاری نجات دهد.

متأسفانه در پاره‌ای از اوقات به علت عدم تناسب بین تعداد پرسنل پرستاری و تعداد بیمار ممکن است این وظیفه به خوبی و با کیفیت لازم انجام نشود.

محسن ابراهیمی، طراح این نرم‌افزار گفت: نرم‌افزار آموزش به مددجو حاوی تمام موارد آموزشی برای مددجویان بخش CCU است که اعم از تمام نکات بیماری، داروها، نکات تغذیه‌ای، نکات مربوط به فعالیت و … است.

وی افزود: پرستار در هنگام ترخیص بیمار با انتخاب موارد آموزشی مورد نیاز بیمار توسط نرم‌افزار تمام نکات آموزشی را که در یک صفحه نمایش داده می‌شود؛با گرفتن پرینت، این آموزش‌ها را به صورت کتبی به بیمار ارائه می‌دهد، که اگر بیمار آموزش شفاهی به اندازه کافی دریافت نکرده، آموزش کتبی کاملی از موارد مورد نیاز خود داشته باشد.

طراح این نرم‌افزار تصریح کرد: از جمله قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار عدم محدودیت آن است بطوری که خود پرسنل می‌توانند آموزش‌های مورد نظر را به نرم‌افزار اضافه کنند تا در لیست آموزش‌های نرم‌افزار قرار گیرد و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده شود.

ابراهیمی اظهار امیدواری کرد :که با حمایت مسؤولین دانشگاه این نرم‌افزار به تولید انبوه برسد و در تمام بخش‌های بیمارستانی به کمک پرستاران در امر آموزش به مددجو مورد استفاده قرار گیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.