ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

عرضه تبلت هایی با ویندوز 8 و قیمت زیر 500 دلار!

VivoTabSmart صفحه ای 10.1 اینچی دارد و از ویندوز 8 استفاده می کند و پردازشگر آن هم Clover Trail اینتل است. شرکت Ausutek روز سه شنبه تبلت هوشمند Vivo را معرفی کرد. قیمت این تبلت از 499 دلار شروع می شود. این تبلت شبیه Transformer Padهای کنونی Asus است که صفحه ای به همین اندازه دارد و از سیستم عامل اندرویدی گوگل استفاده می کند. تبلت هوشمند Vivo در یک رخداد خبری روز سه شنبه در نیویورک معرفی شد.

به علاوه Asus اعلام کرد تبلت های دیگر از جمله VivoTab با صفحه 11.6 اینچی و ویندوز 8 با قیمت پایه 799 دلار به فروش می رسد و VivoTab RT نیز با قیمت پایه 599 دلار آغاز و برای پردازشگرهای مبتنی بر  ARM نسخه RT  ویندوز 8 روی آن اجرا می شود.

تبلت هایی که با ویندوز 8 کار می کنند و از پردازشگرهای ویندوز استفاده می نمايند، بالای 500 دلار قیمت گذاری شده اند. ThinkPad Tablet 2 لنوو 649 دلار قیمت گذاری خواهد شد، درحالی که تبلت Hewlett-Packard’s ElitePad 900 قیمت آزمایشی 699 دلار را بر روی خود خواهد داشت. تبلت های هوشمند Vivo با قیمت های تبلت Surface مایکروسافت که پردازشگر ARM داشته و ویندوزRT را اجرا می کند، همخوانی دارد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.