• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

عمر مفید محصولات الکترونیکی سه ماه شد

در حالی که تا پیش از این کاربران ترجیح می‌دادند هر یک از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی خود را برای دوره زمانی طولانی‌تر مورد استفاده قرار دهند، کارشناسان در یک بررسی جدید به این نتیجه رسیده‌اند که به دلیل افزایش تنوع در بازار جهانی و به‌روز شدن محصولات الکترونیکی به صورت مستمر، چرخه حیات هر ابزار و دستگاه الکترونیکی به سه ماه رسیده است.

 در بررسی‌های جدید مشخص شده است که میانگین چرخه كاركرد هر دستگاه الکترونیکی از جمله گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های لوحی و نوت‌بوک‌ها سه ماه است و این در حالی بوده که رقم یاد شده کاهش چشمگیر در این زمینه را نشان می‌دهد.
منابع تامین کننده قطعات مورد نیاز دستگاه‌های الکترونیکی گزارش دادند که تا پیش از این میانگین چرخه حیات هر دستگاه الکترونیکی برای کاربران ۶ ماه بود که با به‌روزرسانی مستمر دستگاه‌ها، این رقم به سه ماه رسیده است. کارشناسان می‌گویند که بازار جهانی در جریان پاسخگویی به نیاز کاربران می‌کوشد که محصولات جدید خود را در فاصله‌های زمانی کوتاه‌تر وارد بازار کند و همین مساله موجب شده است تا فرآیند بازنشسته شدن محصولات قبلی زودتر صورت بگیرد.
شرکت‌های الکترونیکی بزرگ تا پیش از این برای تامین قطعات مورد نیاز خود قراردادهای طولانی‌مدت با تامین کنندگان قطعات منعقد می‌کردند. اما با این جریان قراردادهای آنها کوتاه‌تر شده است تا پس از گذشت مدتی قطعه جدید را سفارش دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.