• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

عملکرد گوگل پلاس بر علیه جی میل

رایورز– دلیل اصلی این امر را می‌توان در تلاش گوگل برای ایجاد محبوبیت بالا برای شبکه اجتماعی نه چندان محبوبش دانست. شرکت گوگل در اقدامی عجیب سامانه مدیریت پست الکترونیکی را به شبکه اجتماعی گوگل پلاس افزود تا کاربران این شبکه بتوانند بدون داشتن اکانت ای میل اقدام به فرستادن پست الکترونیکی کنند.

بنا به گزارش رایورز این اقدام گوگل برای بسیاری از منتقدان و کارشناسان صنعت جای تعجب داشته است. البته دلیل اصلی این امر را می‌توان در تلاش گوگل برای ایجاد محبوبیت بالا برای شبکه اجتماعی نه چندان محبوبش دانست ولی این امر با تضعیف یکی از مهم‌ترین ابزارهای گوگل صورت گرفته است و مسلما نتیجه آن تنها بر روی کاربران جدید موثر خواهد بود.

گوگل در باره این موضوع اینچنین توضیح داده است که با همخوان سازی گوگل پلاس با جی میل افرادی عضو در این شبکه احتماعی می‌توانند حتی بدون داشتن آدرس ای میل شما و حتی هنگامی که هیچ آشنایی خاصی با شما ندارند برایتان ایمیل ارسال کنند.و کاربران جی میل نیز این امکانات را با سیستمی جدید در تنظیمات مشاهده خواهند نمود ولی امکان مسدود کردن آن را نخواهند داشت. البته بنا به گفته مسئولان این پروژه در حال حاضر شاهد عملیاتی شدن آن نخواهیم بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.