• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

عینک هوشمند سامسونگ با نام Gear Glass عرضه می‌شود

رایورز – این محصول با نام Gear Glass معرفی می‌شود و مبتنی بر پلتفورم متن‌باز Tizen ساخته شده است و کارشناسان از آن به عنوان مکملی برای ساعت‌ مچی هوشمند Gear یاد می‌کنند. اگرچه این روزها همه کاربران با شنیدن نام “عینک هوشمند” یاد گوگل می‌افتند، اما سامسونگ قصد دارد قانون بازی را تغییر دهد و در این زمینه هم وارد عرصه رقابتی شود.

به گزارش رایورز، شرکت سامسونگ قصد دارد نخستین و مهم‌ترین رقیب Google Glass را در نمایشگاه IFA که سپتامبر سال جاری در کشور آلمان برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد. این محصول با نام Gear Glass معرفی می‌شود و مبتنی بر پلتفورم متن‌باز Tizen ساخته شده است و کارشناسان از آن به عنوان مکملی برای ساعت‌ مچی هوشمند Gear یاد می‌کنند که فوریه امسال در “کنگره جهانی تلفن همراه” در بارسلونای اسپانیا معرفی شد.

مرکز خبری Business Korea به نقل از منابع آگاه گزارش داد: «سامسونگ نخستین بار ساعت مچی هوشمند را به جهانیان معرفی کرد و تا امروز چندین حق امتیاز و اختراع مربوط به عینک‌های هوشمند را به ثبت رسانده است.»

 

 

در ادامه گزارش این مرکز خبری گفته شد: «به دنبال عرضه نخستین مدل از سری ساعت‌های هوشمند Galaxy Gear در سپتامبر گذشته، سامسونگ این روزها می‌کوشد در سپتامبر سال جاری نخستین مدل از عینک هوشمند خود را با نام Gear Glass معرفی کند.»

نمایشگاه محصولات الکترونیکی IFA از تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۴ به مدت ۶ روز در شهر برلین برگزار می‌شود و از آن به عنوان بزرگ‌ترین رقیب نمایشگاه‌ محصولات الکترونیکی CES آمریکا یاد می‌کنند و به همین خاطر شرکت‌های الکترونیکی بزرگ ترجیح می‌دهند محصولات خود را در آن معرفی کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.