• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

عینک هوشمند سونی به زودی عرضه خواهد شد

رایورز– شرکت سونی به زودی عینک هوشمند خود را به صورت محدود به برنامه‌نویسان عرضه خواهد نمود تا پیش از عرضه تجاری محصول بتواند بازار مناسبی برای توسعه نرم‌افزاری آن به وجود بیاورد.

به گزارش رایورز، این عینک در رقابت مستقیم با عینک گوگل به بازار عرضه خواهد شد و در حال حاضر شاید تنها رقیب جدی این عینک را بتوان محصول سونی دانست. امکانات وعده داده‌ شده بر روی عینک هوشمند سونی که Smarteye glass نام دارد کاملا با امکانات عینک گوگل قابل رقابت است و حتی امکانات حدید مانند بررسی برنامه‌های زنده تلویزیونی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.برای نمونه، دارنده این عینک می‌تواند در هنگام مشاهده بازی فوتبال به آمار بازی، ترکیب دو تیم و اطلاعات بازیکنان دسترسی داشته باشد.

 

 

این عینک که در نمایشگاه DEVcan سال جاری برای نخستین بار رونمایی شد، اما هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است، ولی اقدام‌های هوشمندانه سونی نشان از برنامه‌ریزی دقیق مسئولان این شرکت برای عرضه یک محصول با کمترین نقایص ممکن را دارد. به این ترتیب باید منتظر ماند تا در هنگام عرضه این عینک هوشمند نرم‌افزارهای متعددی به صورت همزمان برای آن در دسترس باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.