ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

عینک هوشمند گوگل روی چشمان پلیس دبی

رایورز– اداره مرکزی پلیس دبی اعلام کرد که از این پس برای جریمه کردن رانندگان متخلف و تشخیص هرچه بهتر خودروهای تحت تعقیب از عینک هوشمند Glass گوگل استفاده می‌کند. این فناوری پوشیدنی که با دستگاه‌های الکترونیکی مبتنی بر سیستم‌های عامل اندروید و iOS سازگاری دارد، می‌تواند تصاویر را به اندازه نمایشگر ۶۳.۵ سانتی‌متری با کیفیت HD و در فاصله ۲.۴ متری از چشمان کاربر به نمایش بگذارد و همچنین به دوربین دیجیتالی ۵ مگاپیکسلی مجهز شده است.

به گزارش رایورز، “مرکز خدمات هوشمند اداره مرکزی پلیس دبی” هم‌اکنون در حال انجام بررسی‌های لازم روی عینک هوشمند گوگل است تا آن را در اختیار ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قرار دهد. کلنل “خلید ناصر الرزوقی” مدیر این سازمان به روزنامه Gulf News توضیح داد که گروه او هم‌اکنون دو ابزار تخصصی برای عینک هوشمند گوگل تولید کرده‌اند که به ماموران پلیس کمک می‌کند.

لازم به ذکر است که کاربران برای عکس‌برداری با این عینک هوشمند تنها کافی است کلید موجود روی دسته آن را فشار دهند و در این حالت عکسی گرفته می‌شود که اطلاعات جغرافیایی، تاریخ، ساعت و هرآنچه که ماموران پلیس نیاز دارند را شامل می‌شود.

 

 

الرزاقی توضیح داد که یکی از این دو ابزار به ماموران پلیس امکان می‌دهد با عکس‌برداری به‌موقع هرگونه تخلف رانندگی را به ثبت برسانند و ابزار دیگر نیز برای تشخیص خودروهای تحت تعقیب به کار گرفته می‌شود.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.