• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

فروشگاه های خرده فروشی گوگل، حرکت هوشمندانه!

رایورز – باز کردن فروشگاه های واقعی می تواند راه خوبی برای به نمایش گذاشتن توانایی دستگاه های گوگل باشد. تحلیلگران روز جمعه در واکنش به اخبار آنلاین مبنی بر اینکه ممکن است گوگل به زودی راه خود را به مراکز خرید محلی باز کند گفتند بازکردن فروشگاهی فیزیکی و ملموس که متعلق به خود گوگل باشد می تواند کمک کند محصولات خود از قبیل کروم بوک (Chromebooks)، تبلت های نکسوس(Nexus) و دیگر محصولات سخت افزاری خود را بیشتر به فروش برساند.

به گزارش 9to5Google روز جمعه یک منبع خبری موثق که نام آن فاش نشد، گفته است گوگل در حال ساخت فروشگاه های خرده فروشی است که متعلق به خودش باشد و امیدوار است اولین فروشگاهایش را در نواحی اصلی ایالات متحده به موقع برای تعطیلات آماده کند.

گوگل احساس می کند که اکنون بسیاری از مشتریان بالقوه اش ترجیح می دهند قبل از خرید به جای حرف زدن در مورد این محصولات، خودشان آنها را ببینند و لمس کنند. در حال حاضر اندروید گوگل، سیستم عامل غالب تلفن های هوشمند است اما این شرکت قصد دارد تاخت و تازی گسترده تر در زمینه لپ تاپ و تبلت داشته باشد.

این لپ تاپ ها Chromebooks نام گرفته و تبلت گوگل نیز Nexus نام دارد. به علاوه این شرکت در حال ساخت Google Glass نیز می باشد. این دستگاه چیزی شبیه عینک است که برای دادن اطلاعات در لحظه، مورد استفاده قرار می گیرد. گوگل در حال حاضر تجارت گوشی های موتورولا را نیز در دست دارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.