• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

فناوری‌های پوشیدنی بازار خاورمیانه را احاطه می‌کنند

رایورز – در منطقه خاورمیانه پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند نمایشگر 5 تا 6.9 اینچی دارند و فروش آن‌ها نسبت به سال 2013 دو برابر بیشتر می‌شود. ورود عینک‌های هوشمند، معاینه مجازی بیماران و توسعه سیستم‌های آموزش مجازی، مهم‌ترین اتفاقات فناورانه منطقه خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ محسوب می‌شوند که در آخرین گزارش مرکز خدمات تخصصی Deloitte به آن اشاره شده است.

به گزارش رایورز، دومین گزارش سالانه این مرکز تحقیقاتی با نام “فناوری، رسانه و ارتباطات در خاورمیانه”(TMT) منتشر شده است و کارشناسان در آن توضیح داده‌اند که در سال ۲۰۱۴ میلادی ۱۰ میلیون دستگاه عینک‌ هوشمند، مچ‌بند مخصوص تناسب اندام و ساعت‌ مچی هوشمند وارد بازار جهانی می‌شود تا ارزش این بازار به بیش از ۳ میلیارد دلار برسد.

مرکز Deloitte بر این باور است که منطقه خاورمیانه سریع‌تر از دیگر نقاط جهان با فناوری‌های جدید سازگاری می‌یابد و پیش‌بینی شده است که این روند در حوزه فناوری‌های پوشیدنی هم دنبال شود. کارشناسان اعلام کردند که تا پایان سال جاری میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون ویزیت الکترونیکی پزشکی(eVisit) انجام می‌شود و این اتفاق در مجموع ۵ میلیارد دلار از هزینه‌های پزشکی و درمان می‌کاهد. با این اتفاق تعداد معاینه مجازی بیماران نسبت به سال ۲۰۱۲ میلادی ۴۰۰ درصد رشد می‌کند.

در این گزارش همچنین اعلام شده است که طی سال ۲۰۱۴ میلادی شرکت‌های کوچک و متوسط مستقر در منطقه خاورمیانه برای بهره‌مندی از خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات ۲ میلیارد دلار هزینه خواهند کرد.

در بخش محصولات مصرفی، طی سال ۲۰۱۴ در مجموع ۷۵۰ میلیارد دلار گوشی‌ هوشمند، رایانه‌ لوحی، رایانه‌ شخصی، گیرنده‌ تلویزیونی و کنسول‌ بازی در بازار جهانی فروخته می‌شود که خاورمیانه بخش قابل ملاحظه‌ای از این رقم را به خود اختصاص می‌دهد. در منطقه خاورمیانه پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند نمایشگر ۵ تا ۶.۹ اینچی دارند و فروش آنها نسبت به سال ۲۰۱۳ دو برابر بیشتر می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.