• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

فیسبوک هدف حمله هکرها قرارگرفت

فیسبوک روز جمعه اعلام کرد که هدف حمله هکری پیچیده ای قرار گرفته بود؛ اما شواهدی وجود ندارد که نشان دهد اطلاعات کاربران مورد مصالحه قرار گرفته است. این حمله دو هفته پس از اینکه توئیتر از 250 هزار کاربرش خواست پس از حمله هکرها رمز عبورشان را عوض کنند، اتفاق افتاد. در همین هفته نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال نیز گزارش دادند که هک شده اند.

فیسبوک در یک وبلاگ اعلام کرد که ماه گذشته زمانی که تعداد قابل توجهی از کارکنانش از یک سایت توسعه دهنده موبایل دیدن کردند، سیستم هایش مورد هدف قرار گرفته است. این وب سایت اجازه داده است کد های مخرب بر روی لپ تاپ کارمندان نصب شود. گفته می شود لپ تاپ ها کاملاً به روز بوده و آنتی ویروس های به روز شده بر روی آنها نصب بوده است.

فیسبوک می گوید: «به محض اینکه متوجه حضور این بدافزار شدیم تمام دستگاه های آلوده را پاکسازی کردیم، قوانین را اجرا کرده و شروع به تحقیقاتی کردیم که تا امروز ادامه دارد». این شرکت می گوید اثری از فاش شدن اطلاعات کاربران در دست نیست. در مورد اینکه چه کسی این حمله را رهبری کرده و یا از کجا شروع شده است چیزی گفته نشده است. در تماسی که از طریق ایمیل با سخنگوی فیسبوک برقرار شد، وی اعلام کرد در حال حاضر چیز بیشتری برای گفتن ندارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.