• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

قابلیت جدید جیمیل: ارسال ایمیل به کاربران ناشناس

رایورز – برخی معتقدند گوگل قصد دارد بیش از پیش «جیمیل» و «گوگل پلاس» را در هم ادغام کند. گوگل به تازگی قابلیت جدیدی در پست الکترونیکی خود، جیمیل، تعبیه کرده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند بدون در اختیار داشتن آدرس ایمیل دیگران، برای آنها ایمیل بفرستند. این قابلیت که Email via Google+ (ارسال ایمیل با گوگل پلاس) نام گرفته، برای فرستادن ایمیل به کاربران شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس کاربرد دارد. به عبارت دیگر در این فرایند، جیمیل، آدرس گیرنده ایمیل را از پایگاه داده گوگل پلاس استخراج می‌کند.

به گزارش رایورز، به نقل از RedOrbit، آدرس گیرنده تا زمانی که کاربر به ایمیل دریافتی پاسخ ندهد، ناشناس می‌ماند. گفتنی است در حال حاضر این قابلیت برای همه کاربران جیمیل فعال نشده ولی کسانی که Email via Googlle+ را دارند، برای فعال کردن آن کافی است به قسمت Settings و General جیمیل خود مراجعه کنند.

به نظر می‌رسد گوگل بیش از پیش در حال ادغام دو سرویس مهم خود یعنی جیمیل و گوگل پلاس است. البته بعید نیست این قابلیت با نقد و اعتراض برخی کارشناسان روبرو شود زیرا افراد و شرکت‌ها با استفاده از آن می‌توانند به تبلیغات بپردازند و یا ایمیل‌های مزاحم و هرزنامه برای دیگران ارسال نمایند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.