• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

قدردانی گوگل از نورچشمی‌ها!

رایورز– گوگل قصد دارد با سرویس جدید خود، از کاربران فعال گوگل پلاس قدردانی کند. گوگل درصدد است با سرویس جدیدی به نام Auto Awesome از کاربران فعال شبکه اجتماعی خود، گوگل پلاس، قدردانی کند. این کار توسط تولید یک ویدئو که در آن برجسته‌ترین کار افراد در سال 2013 به تصویر کشیده می‌شود، صورت می‌گیرد.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری aitnews، ویدئوی مزبور به طور خودکار و به وسیله ابزار Auto Awesome ایجاد می‌گردد. Auto Awesome تصاویر و ویدئوهای برتر کاربر در سال گذشته را گرد آورده و ماحصل را به صورت یک ویدئوی اختصاصی (private) در اختیار وی قرار می‌دهد. این ویدئو، آماده به اشتراک‌گذاری به دوستان کاربر است. بر اساس این گزارش، ابزار مزبور و ویدئوی ساخته شده توسط آن، فقط در اختیار گروه خاصی از کاربران شبکه اجتماعی گوگل قرار می‌گیرد.احتمالاً این گزینش بر اساس تعداد تصاویر و ویدئوهایی که کاربران به اشتراک می‌گذارند، صورت می‌پذیرد.

آن طور که گوگل اعلام کرده است کاربران منتخب می‌توانند ویدئوی برجسته‌ترین کارهای گوگل پلاسی خود در سال 2013 را در حساب خویش بیابند. گوگل پلاس اولین شبکه‌ای نیست که به چنین کاری دست می‌زند. فیس بوک‌بوک نیز دارای سرویسی به صورت یک صفحه جداگانه است که در آن بهترین ویدئوها و عکس‌های کاربران این شبکه منتشر می‌شود. در همین راستا چندی پیش لیست ده‌تایی پربیننده‌ترین ویدئوهای یوتیوب در سال 2013 منتشر شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.