• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

قیمت رسمی جی 2 ال جی و زمان عرضه آن در بازار ایران

دفتر ال‌جی موبایل در ایران قیمت رسمی و تاریخ عرضه گوشی هوشمند جی ۲ خود در بازار ایران را اعلام کرد. بنابر آنچه که این شرکت در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است، نسخه ۳۲ گیگابایتی این گوشی هوشمند از روز شنبه سیزدهم مهرماه و به قیمت یک میلیون و هشتصد و هفتاد هزار تومان به طور رسمی وارد بازار خواهد شد.ال‌جی ظاهرا برای ورود آخرین پرچمدار خود به بازار تدابیر خاصی اندیشیده است و علاوه بر پیش‌فروش این گوشی هوشمند و تعیین جایزه برای کسانی که نسبت به پیش‌خرید آن اقدام می‌کنند از تخفیف عجیب و فوق‌العاده ۵۰ درصدی برای یکصد خریدار اول این گوشی هوشمند از فروشگاه رسمی این شرکت خبر داده است که در بازار تلفن همراه کشور بی‌سابقه به شمار می‌آید.

بنابر اعلام ال‌جی، ۱۰۰ نفر اولی که در روز سیزدهم مهرماه گوشی هوشمند جی ۲ ال‌جی را از فروشگاه مدیا شماره یک، واقع در طبقهٔ پنجم پاساژ قائم تهران، خریداری کنند، ۵۰ درصد تخفیف می‌گیرند! ظاهرا فروش این گوشی از ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد و ال‌جی تاکید کرده که این تخفیف تنها به یکصد نفر اول صف تعلق خواهد گرفت. این شرکت همچنین با توجه به زمان عرضه این گوشی، به ۷۱۳ نفر از کسانی که نسبت به پیش‌خرید این گوشی اقدام کنند یک کاور هوشمند مخصوص گوشی جی ۲ QuickWindow به صورت رایگان اهدا خواهد کرد.

اگر به دنبال مقایسه این دو فرصت هستید بد نیست بدانید که قیمت رسمی QuickWindow از سوی شرکت ال‌جی در حدود ۱۵۰ هزار تومان اعلام شده است. بنابراین اگر قصد پیش‌خرید این محصول را دارید بهتر است فرم پیش‌خرید را پر کرده تا بنابر اعلام ال‌جی پس از سیزدهم مهرماه برای تائید مشخصات و آدرس با شما تماس گرفته شود و اگر جزو ۷۱۳ نفر اول باشید به همراه گوشی یک عدد کاور QuickWindow نیز به آدرس نوشته شده توسط شما ارسال شود.

گوشی هوشمند جی ۲ شرکت ال‌جی را اولین گوشی هوشمند شرکت ال‌جی می‌توان دانست که با این فاصله اندک از زمان عرضه در بازارهای جهانی در بازار ایران عرضه می‌شود. بد نیست بدانید که این گوشی هوشمند هم‌اکنون در بسیاری از بازارهای جهانی هنوز عرضه نشده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.