ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

قیمت هر تبلت جدید مایکروسافت معادل دو لپ‌تاپ اپل

رایورز– در کشور بریتانیا هر کاربر با پرداخت هزینه تبلت جدید مایکروسافت می‌تواند دو دستگاه لپ‌تاپ Macbook Air اپل بخرد و البته مقداری هم پول برای او باقی بماند. شرکت مایکروسافت در حالی سومین نسل از رایانه لوحی خود را وارد بازار کرده است که کاربران و کارشناسان از قیمت این محصول تعجب کرده‌اند.

به گزارش رایورز، مایکروسافت Surface Pro 3 را با بالاترین قیمت ممکن به فروش می‌رساند و گفته می‌شود که در کشور بریتانیا هر دستگاه از آن دو برابر قیمت لپ‌تاپ Macbook Air اپل به فروش می‌رسد. رایانه لوحی جدید مایکروسافت با پردازنده مرکزی Core i7 مایکروسافت و حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی به قیمت ۱۶۴۹ پوند در کشور بریتانیا فروخته می‌شود و این در حالی است که همین محصول در کشور آمریکا با قیمت ۱۹۴۹ دلار معادل ۱۱۵۰ پوند فروخته می‌شود.

در کشور بریتانیا هر کاربر با پرداخت مبلغ یاد شده می‌تواند دو دستگاه لپ‌تاپ Macbook Air اپل بخرد و البته مقداری هم پول برای او باقی بماند. اگرچه این قیمت گران به‌نظر می‌رسد، اما مایکروسافت پیش از این هم اقدامات مشابهی انجام داده بود و سال گذشته هر دستگاه Surface Pro 2 را به قیمت ۱۴۳۹ پوند در بریتانیا به فروش می‌رساند.

البته باید گفت که مدل‌های ارزان‌تر این رایانه لوحی هم روانه بازار شده است و با این حال باز هم بعید به نظر می‌رسد که کاربران تمایل داشته باشند برای ارزان‌ترین مدل Surface جدید مایکروسافت چنین رقم‌هایی را بپردازند.

 

 

یک مدل از تبلت Surface Pro 3 مایکروسافت که هم‌اکنون وارد بازار شده است پردازنده Core i3 را شامل می‌شود و قیمت پیش‌فروش آن ۶۳۹ پوند است. همچنین، دو مدل دیگر از این محصول با پردازنده Core i5 و با حافظه‌های داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت با قیمت ۸۴۹ و ۱۱۰۹ پوند به فروش می‌رسند.

لازم به ذکر است که یک مدل ارزان از همین تبلت با پردازنده Core i7 نیز موجود است که با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی به قیمت ۱۳۳۹ پوند عرضه می‌شود که البته قیمت همین محصول دو برابر قیمت Macbook Air اپل است.

 

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.