• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

لنوو و سود کلان از بازار رو به سقوط پی.سی

رایورز – در حالی که فروش کلی در بازار پی سی به شدت رو به کاهش است شرکت لنوو در گزارش‌های مالی خود از سود بالا در این عرصه خبر می‌دهد. در حالی که فروش کلی در بازار پی سی به شدت رو به کاهش است شرکت لنوو در گزارش‌های مالی خود از سود بالا در این عرصه خبر می‌دهد.

به گزارش رایورز این کمپانی در طول سه ماه توانسته سود خود را نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته به میزان ۱۸.۵ درصد افزایش دهد که بخش عمده‌ای از آن را مدیون فروش خوب پی.سی‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند خود است. پیش‌بینی‌های درآمد خالص این شرکت برای این بازه زمانی برابر با ۲۴۸ میلیون دلار بوده است ولی لنوو موفق شده است تا با پشت سر نهادن پیش‌بینی‌ها به سود بالا و نزدیک ۲۶۶ میلیون دلاری دست یابد.

این رقم در قیاس با رقم ۲۰۵ میلیون دلار برای بازه زمانی مشابه در سال گذشته رشد چشمگیری را نمایش می‌دهد. در این میان آمار فروش لنوو شامل ۱۵.۳ میلیون دستگاه پی.سی و بیش از ۱۷ میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند است. تنها این دو دستگاه، فروشی نزدیک به ۳۳ میلیون را برای این شرکت به ارمغان آورده است و این سود مسلماً با کنار کشیدن سونی از بازار تولید پی.سی بیشتر نیز خواهد شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.