• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

مایکروسافت، شرکت PhoneFactor را خرید!

رایورز – شرکت PhoneFactor که تأمین کننده احراز هویت (authentication) مبتنی بر تلفن برای کاربران دنیای تجارت است، اکنون بخشی از مایکروسافت است. مایکروسافت امروز اعلام کرد که شرکت PhoneFactor را که یک تأمین کننده احراز هویت چند فاکتوری است، خریداری کرده است.

PhoneFactor راه های مختلفی را در اختیار سازمان ها قرار می دهد که دسترسی کارمندان شان به نرم افزارها و خدمات اصلی را تعریف می کند و این دسترسی فقط محدود به کلمه رمز عبور و یا نشانه های امنیتی نمی شود. تخصص این شرکت در احراز هویت تلفنی است، البته احراز هویت از طریق اس.ام.اس را نیز انجام می دهد.

تیموتی ساتون مدیر ارشد اجرایی این شرکت این مفاهیم را در یک بلاگ توضیح داده است. وی می گوید: زمانی که ما شرکت PhoneFactor را راه انداختیم، این فکر را در سر داشتیم که یک سیستم احراز هویت قوی و بی عیب و نقص ارائه کنیم که بخشی از هر فرآیندی باشد که فرد در آن نیاز به دسترسی به اطلاعات محرمانه یا خصوصی دارد. در حال حاضر نیز محصولات این شرکت با خدمات مختلف مایکروسافت از جمله دسترسی به وب از طریق Outlook و خدمات اطلاعات اینترنتی و هم چنین اکتیو دایرکتوری، کار می کنند.

برات شاه معاون رئیس بخش سرور و ابزارهای مربوط به آن در شرکت مایکروسافت گفت: «مالکیت این شرکت به مایکروسافت کمک می کند از شیوه های احراز هویتی موثر با کاربردی ساده و چندعاملی برای خدمات ابرها و برنامه هایی که در محل اجرا می شوند بهره مند شود. به علاوه راهکارهای PhoneFactor به مشتریان، شرکا و برنامه نویسان مایکروسافت کمک خواهد کرد امنیت هر سناریوی احراز هویتی را بالا ببرند».

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.