درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت در حال تکمیل ویندوزفون 8.5

رایورز – شرکت مایکروسافت قصد دارد در آینده نزدیک از نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی خود با نام ویندوز فون 8.5 رونمایی کند. رابط کاربری ویژه یکی از قابلیت‌هایی محسوب می‌شود که کاربران را به سمت ویندوزفون جذب کرده است. اما شرکت مایکروسافت این بار قصد دارد با رونمایی از سیستم عامل موبایلی ویندوز فون ۸.۵ کاربران جهانی را به سمت خود بکشاند.

به گزارش رایورز، شرکت مایکروسافت هم‌اکنون در حال کار کردن روی نسخه ۸.۵ سیستم عامل ویندوزفون است و پیش‌بینی می‌شود که این محصول در آینده نزدیک به دست کاربران برسد. به گفته شرکت TimeMe از مراکز توسعه‌دهنده ابزارها و نرم‌افزارهای مبتنی بر ویندوزفون، شرکت مایکروسافت هم‌اکنون این نسخه از سیستم عامل موبایلی خود را تکمیل کرده است.

شرکت مایکروسافت برای این نسخه جدید از سیستم عامل خود رابط کاربری جدید در نظر گرفته است و در عین حال گفته می‌شود که صفحه‌ نمایش اصلی این سیستم عامل نسبت به نسخه قبلی تغییر کرده است. بخش Live Tile در سیستم‌عامل ویندوز فون ۸ هر ۳۰ دقیقه یک‌بار به صورت خودکار به‌روز می‌شود. 

 

 

اما منابع آگاه گزارش دادند ویندوز فون ۸.۱ که پیش از نسخه ۸.۵ به دست کاربران جهانی می‌رسد، هر یک دقیقه یک‌بار به صورت خودکار به‌روزرسانی می‌شود. شرکت مایکروسافت قصد دارد در ماه آوریل از سال جاری میلادی کنفرانس BUILD را برگزار کند و پیش‌بینی می‌شود که از ویندوز فون ۸.۵ در این اقدام رونمایی شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.