• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت رفع نقص فلش IE10 را برای ویندوز 8 منتشر کرد

رایورز – این نسخه با ادوبی کار می کند تا مانع بروز نقایص آینده نیز بشود. خیلی زود پس از یک به روزرسانی که مشکل اینترنت اکسپلورر نسخه 7، 8 و 9 را رفع می کند، مایکروسافت یک پچ جداگانه منتشر کرده است که مشکلات اینترنت اکسپلورر 10 در مورد نمایشگر فلش ادوبی را حل کرده است.

نقاط ضعف و آسیب پذیری فلش کنونی فقط هنگام اجرا بر روی ویندوز 8 و ویندوز سرور 2012 بر روی IE 10 تأثیر می گذارد که به این معنی است که بیشتر کاربران ویندوز مشکلی ندارند و از خطر مصون هستند.

اما با وجودی که جدیدترین سیستم عامل های Redmond هنوز به دست مشتریان نرسیده اند، این سیستم هم اکنون در اختیار دارندگان مجوز و مشترکان MSDN مایکروسافت و برنامه های TechNet قرار گرفته است. 

نسخه های قبلی IE محتویات فلش را با استفاده از پلاگین های نمایشگر فلش ادوبی نشان می دادند. اما مایکروسافت در  IE10 فلش را به عنوان بخشی از مرورگر طراحی کرده است با این هدف که تجربه یک مرور بدون نیاز به پلاگین را ممکن سازد. در نتیجه اصلاحات امنیتی فلش برای IE10 باید از جانب مایکروسافت بیاید نه از طرف ادوبی.

اصلاح فعلی از طریق به روزرسانی های ویندوز قابل دسترسی است؛ بنابراین کاربران ویندوز های 8 و ویندوز سرور 2012 می توانند بدون نیاز به کاری این اصلاحات را دریافت کنند مگر اینکه به روزرسانی اتوماتیک را غیرفعال کرده باشند.

از طرف دیگر کاربرانی که می خواهند به روزرسانی را به هر دلیلی به صورت دستی نصب کنند، می توانند آن را از Microsoft’s Knowledge Base دانلود کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.