درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت و گوگل رویای ابزارهای مجهز به بوت دوگانه برهم زدند

براساس گزارش وال استریت ژورنال ، برنامه اینتل برای تولید تبلت با قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز با ناکامی مواجه شده است چرا که هیچ کدام از دو شرکت گوگل و مایکروسافت مایل به ارایه چنین محصولاتی نیستند و دوست ندارند دو سیستم عامل رقیب را در یک ابزار کنار هم قرار دهند.

به گزارش ایرنا از منابع خبری، وال استریت ژورنال همچنین اعلام کرده است که تبلت Transformer Book Duet شرکت ایسوس که قرار بود دو سیستم عامل اندروید و ویندوز را در کنار یکدیگر ارایه کند تا کاربر به میل خود بین این دو سوییچ کند ، تولید نخواهد شد. وال استریت ژورنال The Wall Street Journal یکی از مهم ترین و پرنفوذ ترین روزنامه های اقتصادی – سیاسی در جهان است که مرکز آن در خیابان وال استریت در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این روزنامه پرتیراژترین روزنامه در سطح ایالات متحده آمریکا است و از پرمخاطب ترین روزنامه انگلیسی زبان با موضوع تجاری در دنیا است.

به گزارش این روزنامه ،در اوایل سال جاری گزارش های غیر رسمی منتشر شد که در آن ها به عدم تمایل مایکروسافت به عرضه سخت افزار با قابلیت بوت دوگانه اشاره داشت و حالا مشخص شده است که گوگل نیز علاقه ای به این کار ندارد. براساس برخی گزارش ها شرکت ایسوس، نه تنها برنامه خود برای تولید Duet را متوقف نموده، بلکه فروش کامپیوتر بدون کیس جدید خود که از قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز پشتیبانی می کند را نیز متوقف کرده است.

این گزارش تاکید کرده است که اگر شما نیز بدنبال ابزارها با قابلیت بوت دوگانه اندروید و ویندوز هستید ، باید این موضوع را فراموش کنید ، چرا که دو شرکت مایکروسافت و گوگل اجازه تولید چنین ابزارهایی را نمی دهند تا کاربران همچنان مجبور به انتخاب یکی از دو پلتفرم ویندوز و اندروید شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.