• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مدل جدید ارتقاء یافته برنامه SharePoint

توسعه دهندگان و شرکت های مستقل فروش نرم افزار در حال بررسی موقعیت های جدیدی هستند که با نوسازی سکوی SharePoint ایجاد شده است. مدل توسعه یافته برنامه جدید SharePoint، علاقه توسعه دهندگان و شرکت های مستقل فروش نرم افزار را -که برای سرور مایکروسافت برنامه می سازند- برانگیخته است.

این سکوی جدید که با استانداردهای برنامه های وب سازگار است برای ساده سازی و قابل انعطاف تر و ایمن تر کردن، ایجاد و آرایش برنامه های داخلی و نسخه های ابر SharePoint 2013 طراحی شده و قرار است اوایل سال آینده آماده شود. برای 700،000 توسعه دهنده SharePoint این مسئله به معنای دنیایی جدید پر از فرصت های عالی است و البته در عین حال نگرانی هایی را نیز به همراه دارد.

این برنامه جدید نیاز به مهارت و دانش کمتری برای ساخت برنامه های SharePoint دارد. از نظر تئوری هرکسی که بتواند یک برنامه استاندارد وب بسازد، اکنون می تواند یک توسعه دهنده SharePoint باشد. دیگر لازم نیست یاد بگیرید چگونه برای یک مشتری یا سرور، کد SharePoint بنویسید. بنابراین احتمالاٌ بازار رقابت برای SharePointهای ISV که بازار بزرگی را تغذیه خواهد کرد، داغ تر می شود. در حال حاضر حدود 135میلیون کاربر نهایی SharePoint وجود دارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.