• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

مدیرعامل بلک‌بری با کاخ سفید ملاقات کرد

رایورز – مدیرعامل بلک‌بری با کاخ سفید ملاقات کرد تا “باراک اوباما” را به ادامه استفاده از دستگاه‌های این شرکت متقاعد کند. “جان چِن”(John Chen) مدیرعامل شرکت بلک‌بری مذاکراتی را با کاخ سفید انجام داد تا “باراک اوباما”(Barack Obama) و دیگر مقامات بلندپایه آمریکا را متقاعد کند که به استفاده از دستگاه‌های بلک‌بری ادامه دهند.

به گزارش رایورز، مدیرعامل بلک‌بری طی مصاحبه‌ خود با تلویزیون بلومبرگ توضیح داد: «من ملاقات‌های فراوانی را با کاربران سراسر جهان انجام دادم و در دیدار با کاخ سفید سعی کردم‌ خلاصه‌ای چشم‌اندازه حوزه فناوری را در اختیار آنها بگذارم.» او در ادامه گفت: «این یک اتفاق بسیار خوب برای کاربران بود و آن‌ها تمایل فراوان داشتند نظرات خود را در این زمینه با من در میان بگذارند.»

چِن که از زمان انتصاب خود به عنوان مدیرعامل بلک‌بری در نوامبر گذشته با بیش از ۱۰۰ کاربر معمولی گفت‌وگو کرده و نظرات آنها را جویا شده است، از دادن توضیحات بیشتر در مورد صحبت‌های خود با کاخ سفید امتناع کرد. او در جریان مصاحبه خود با مرکز خبری بلومبرگ به این بخش بسنده کرد که مذاکرات آنها در مورد فناوری‌هایی بوده است که بیشتر مورد توجه کاخ سفید قرار دارد و همچنین، پیرامون فناوری‌هایی که کاخ سفید ترجیح می‌دهد بلک‌بری روی آن تمرکز کند هم صحبت‌هایی شده است.

“جان چِن” ادعا می‌کند که این شرکت کانادایی در سرویس ارتباطی خود مشترکان فراوانی در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی دارد که از ابزار پست الکترونیکی بلک‌بری به صورت مستمر استفاده می‌کنند.

 

 

لازم به ذکر است که چِن هفته گذشته در کنگره جهانی تلفن همراه که در بارسلونای اسپانیا برگزار شده بود گوشی هوشمند جدید خود موسوم به Q20 را در خانواده گوشی‌های کلاسیک معرفی کرد و توضیح داد که این محصول با داشتن صفحه‌کلید سخت‌افزاری، کاربران وفادار بلک‌بری را بار دیگر به سمت خود می‌کشاند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.