• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مدیر ارشد اجرایی اپل بابت نقشه ها عذرخواهی می کند

رایورز – مدیر ارشد اجرایی اپل قول داده است این نقشه ها بهتر شوند! امروز تیم کوک پذیرفت که برنامه نقشه های بحث برانگیز جدید این شرکت بر روی iOS  آن طور که اپل تعهد کرده بود که «بهترین تجربه ممکن» برای کاربران خواهد بود، نشده است.

وی در یک نامه کوتاه که در وب سایت اپل منتشر شد اعلام کرد: «بسیار متأسفیم که این مشکل مشتریان ما را نا امید کرده است. در حال حاضر هرکاری که بتوانیم انجام می دهیم تا این نقشه ها را بهتر کنیم.»

سه شلیک اپل برای آیفون 5 به خطا می رود. این برنامه جدید که در واقع یک سکو است، به همراه iOS6 معرفی شده و جایگزین سکوها و API های (رابط های برنامه کاربری) نقشه های گوگل است که پایه و اساس  نقشه iOS و ویژگی های مکان یابی بوده است.

هفته گذشته با پخش iOS موجی از انتقادات برخاست که این نقشه های دقیق و یک تکه نیستند. از همه بدتر این که این مسئله خیلی زود به جک تبدیل شده و دستمایه تمسخر شده است.

کوک می نویسد: «به مرور زمان می خواستیم نقشه های بهتری در اختیار مشتریان مان قرار دهیم که ویژگی هایی مانند نقطه به نقطه بودن مسیرها، یکپارچه سازی صداها و نقشه های وکتوری و پروازی را در خود داشته باشد. به منظور این کار باید نسخه جدیدی از نقشه را از ابتدا می ساختیم».

طبق گفته های کوک بیش از 100 میلیون iOs در حال استفاده از نقشه های جدید اپل هستند که تاکنون حدود نیم بیلون جستجو را در پی داشته است. او می گوید: «هرچه بیشتر مشتریان مان از این نقشه استفاده کنند، این نقشه بهتر می شود، ما واقعاً بابت تمام بازخوردهایی که از شما داشته ایم سپاسگزاریم.»

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.