• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مدیر ارشد اجرایی اپل نظریه آیفون جدید ارزان قیمت را رد می کند

کوک می گوید راه های دیگری مانند پایین آوردن قیمت مدل های قدیمی تر و تولید محصولات جدیدتر برای بالا بردن سود وجود دارد. تیم کوک مدیر اجرایی اپل در سخنرانی روز سه شنبه اعلام کرد اپل یک iPhone ارزان قیمت جدید نخواهد ساخت تا صرفاً جایگزینی ازران تر ارائه کرده باشد. تمرکز شرکت بر روی ساخت محصولاتی عالی است و تلفن هوشمندی نخواهد ساخت که آزمایش های کنترل کیفی را نگذرانده باشد.

کوک در کنفرانس Goldman Sachs Technology and Internet که در سانفرانسیسکو برگزار شده است در پیامی بر روی وب سایت گفت: شرکت های دیگری هستند که این کار را می کنند اما ما به این شیوه عمل نمی کنیم. وی گفت ستاره راهنمای ما محصولات بسیار خوب ما است. در عوض اکنون شرکت قیمت های مدل های قدیمی تر آیفون را پایین آورده است. این شیوه با موفقیت روبرو بوده و تقاضا برای مدل های آیفون 4 در ماه سپتامبر بیشتر از میزان عرضه بوده است و این موجب تعجب ما شد.

پایین آوردن قیمت مدل های قدیمی تر فقط یکی از شیوه هایی است که اپل برای رسیدن به مشتری هایی که به قیمت حساسند در نظر گرفته است. برقراری تعادل میان قیمت و کیفیت کار آسانی نیست به ویژه زمانی که پای خلاقیت درمیان است و می توان محصولات جدیدی ساخت که درخواست های مشتری را برآورده کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.