• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مشکلات کار در گوگل از زبان کارمندان آن

رایورز– یک شرکت هر چقدر هم که بزرگ و معروف باشد، می‌تواند به نواقص و نقطه‌ضعف‌هایی دچار گردد که نارضایتی کارکنان خود را فراهم آورد. گوگل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین، موفق‌ترین و بلندپروازترین شرکت‌های فناوری جهان، همواره مورد تحسین دوست و دشمن قرار داشته است. تصاویری که بعضاً در سایت‌های اینترنتی از دفاتر زیبا و شاد گوگل منتشر می‌شود، حاکی از آن است که گوگلی‌ها بسیار نازپرورده‌اند و آنها با امکانات مختلفی همچون ماساژور، اتاق استراحت، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های متنوع، فعالیت‌های تفریحی و غیره پذیرایی می‌شوند.

به گزارش رایورز، شاید کار کردن در این محیط رویایی آرزوی هر کسی باشد ولی یک شرکت هر چقدر هم که بزرگ و معروف باشد، می‌تواند دچار نواقص و نقطه‌ضعف‌هایی شود که نارضایتی کارکنان خود را فراهم آورد. در این نوشتار به برخی مشکلات کار در گوگل، از زبان کارمندان فعلی و پیشین این شرکت اشاره می‌شود.

 

بسیاری از مهندسین گوگل متکبرند.

متاسفانه بسیاری از مهندسان گوگل خودبرتربین و مغرور هستند. بسیاری از آنها خود را از همکارشان برتر و داناتر می‌دانند. همین امر بعضاً درگیری‌ها و کشمکش‌هایی بین گوگلی‌ها پدید می‌آورد.

 

در این شرکت بسیار بزرگ، تو گم هستی!

یکی از کارمندان سابق گوگل می‌گوید من مدت سه سال در این شرکت کار کردم ولی نتوانستم هیچ تاثیری از خود بر جای بگذارم زیرا گوگل بسیار بزرگ است و کارمندان فراوانی در آن استخدام شده‌اند، بنابراین هر فرد به کار مخصوص و مشخص‌شده‌ای گماشته می‌شود که نباید از آن تخطی کند. به همین دلیل صدای افراد شنیده نمی‌شود.

 

در گوگل مهندسی مهم است ولی طراحی، نه

برخی کارمندان سابق گوگل بر این باورند که یکی از بدترین ویژگی‌های گوگل این است که در این شرکت به مهندسی نرم‌افزار و برنامه‌نویسی خیلی بها داده می‌شود ولی در عوض به رابط کاربری یا همان ظاهر محصولات توجه کافی ندارند.این امر باعث شده تعداد پروژه‌های لغو یا نیمه‌موفق افزایش یابد. سرویس‌های Wave، Google Video، BUZZ و Dodgeball از جمله این پروژه‌های ابتر محسوب می‌شوند.

 

محل کار شما ممکن است بسیار کوچک باشد

محل کار افراد در گوگل بزرگ نیست و این امر از شمار زیاد کارمندان نشات می‌گیرد. محیط کار پرسنل معمولاً به شکل یک مربع نقلی در یک فضا یا تالار بزرگ است که در هر مربع نیز سه یا چهار نفر با هم کار می‌کنند!

 

حضور شما را ارج می‌نهیم!

یکی از بزرگترین نقطه ضعف‌های گوگل این است که این شرکت با دورکاری میانه‌ای ندارد. کارمندان شرکت موظف هستند هر روز سر کار خود حاضر شوند، زیرا کار از خانه و از راه دور قدغن است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.