• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

موتورولا در کارخانه قدیم نوکیا گوشی تولید می‌کند!

بخش موبایلی موتورولا اعلام کرده که قصد دارد کارخانه‌ای را که پیش‌تر گوشی‌های نوکیا تولید می‌کرد برای ساخت گوشی‌های موتورولا تصاحب کند.پیش‌تر نوکیا کارخانه‌ای برای تولید گوشی‌هایش در آمریکا داشت و هم اکنون موتورولا قصد دارد نسل بعدی گوشی‌هایش را در این کارخانه تولید کند، در حالی که تاکنون گوشی‌هایش را در کشورهایی با هزینه کمتر تولید می‌کرد.گفته می‌شود موتورولا موبیلیتی که هم‌اکنون با گوگل همکاری می‌کند جدیدترین گوشی خود را با نام Moto X در کارخانه قدیم نوکیا در تگزاس تولید خواهد کرد. 

به گفته دنیس وودساید، مدیر بخش موبیلیتی موتورولا، نخستین گوشی موتورولا در آمریکا در کارخانه‌ای تولید می‌شود که دو هزار کارمند دارد.این شرکت اعلام کرده که محصولاتش را در آمریکا تولید می‌کند زیرا طراحان راحت‌تر می‌توانند به نوآوری در توسعه محصولات بپردازند. با این حال این کارخانه کار مونتاژ اجزایی را که از تامین‌کنندگان آسیایی به آمریکا می‌رسد انجام می‌دهد.
گوشی جدید نخستین مدل این شرکت از زمانی که گوگل موتورولا را خریداری کرده، خواهد بود و یکی از نسخه‌های ویژه آندرويد روی این گوشی قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود این گوشی اوایل پاییز به بازار عرضه خواهد شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.