• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مولالی مدیریت شرکت‌های مایکروسافت و Ford را همزمان دردست می‌گیرد

مایکروسافت پیش‌تر اعلام کرده بود که مولالی به عنوان یکی از گزینه‌های موجود برای جایگزین شدن با “استیو بالمر”(Steve Ballmer) و پذیرفتن پست مدیرعاملی مایکروسافت محسوب می‌شود. “آلان مولالی”(Alan Mulally) مدیرعامل شرکت خودروسازی Ford اعلام کرد که روز گذشته با مدیران شرکت مایکروسافت مذاکراتی انجام داده است تا بر این اساس پست مدیرعاملی غول نرم‌افزاری جهان را در دست بگیرد.او طی کنفرانس مربوط به وضعیت مالی فصل سوم شرکت Ford اعلام کرد: «ما فعلا نمی‌توانیم در مورد گمانه‌زنی‌های صورت گرفته نکته‌ای را اعلام کنیم.»

مولالی توضیح داد که شرکت خودروسازی Ford تا پایان سال ۲۰۱۴ میلادی هیچ برنامه‌ جدیدی برای وی به عنوان مدیرعامل این شرکت ندارد و اگر وی به عنوان مدیرعامل شرکت مایکروسافت برگزیده شود، به صورت همزمان مدیریت شرکت Ford را نیز برعهده خواهد داشت.
شرکت مایکروسافت پیش‌تر در گزارش‌هایی اعلام کرده بود که مولالی به عنوان یکی از گزینه‌های موجود برای جایگزین شدن با “استیو بالمر”(Steve Ballmer) و پذیرفتن پست مدیرعاملی مایکروسافت محسوب می‌شود.
این طور که اخبار رسیده نشان می‌دهد، “استیو بالمر” در نظر دارد طی کمتر از یک سال آینده از شرکت مایکروسافت خارج شود و بر این اساس هیئت مدیره این شرکت از هم‌اکنون به دنبال یک جایگزین مناسب می‌گردد. لازم به ذکر است که مولالی شایعات منتشر شده مبنی بر اصرار مایکروسافت برای در اختیار گرفتن او را تکذیب نکرده است. 
باید توجه داشت که نام “آلان مولالی” در ماه آگوست مدت کوتاهی پس از آنکه “استیو بالمر” خبر استعفای خود را منتشر کرد، به عنوان نخستین جایگزین برای او مطرح شد. “آلان مولالی” که هم‌اکنون ۶۸ سال دارد، از سال ۲۰۰۶ به بعد به عنوان بالاترین مقام شرکت خودروسازی Ford فعالیت کرده است و هم‌اکنون قصد دارد به صورت همزمان شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت را نیز مدیریت کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.