ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

میانگین سرعت دسترسی به اینترنت در جهان: 3.8 مگابیت در ثانیه

رایورز – این روند سیر صعودی داشته و میانگین سرعت اینترنت مردم جهان در سال 2013 میلادی نسبت به سال قبل از آن 38 درصد بیشتر شده است. میانگین سرعت دسترسی کاربران جهانی به اینترنت همچنان رو به افزایش است و این طور که بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد، کاربران جهانی هم‌اکنون با میانگین سرعت ۳.۸ مگابیت در ثانیه به اینترنت متصل می‌شوند.

به گزارش رایورز، مرکز Akamai Technologies بر اساس آخرین بررسی خود به این نتیجه رسیده است که میانگین سرعت دسترسی مردم جهان به اینترنت نسبت به فصل گذشته ۵.۵ درصد افزایش یافته است. با این وجود، نیمی از مناطقی که نام آنها در لیست ۱۰ کشور برتر ارایه‌کننده خدمات اینترنتی به چشم می‌خورد طی فصول گذشته با کاهش میانگین سرعت اینترنتی خود همراه بوده‌اند که در بین این کشورها از هلند با کاهش ۰.۷ درصدی وجود دارد تا لاتویا با کاهش ۶.۷ درصدی.

کشور کره جنوبی که در سه ماه گذشته با کاهش ۱.۱ درصدی میانگین سرعت اینترنت خود مواجه شده است همچنان سریع‌ترین خدمات اینترنتی در جهان را در اختیار مردم خود می‌گذارد و میانگین سرعتی که کره‌ای به اینترنت متصل می‌شوند ۲۱.۹ مگابیت در ثانیه است. البته بد نیست بدانید که در این دوره زمانی سه ماهه برخی کشورها هم با افزایش سرعت اینترنت خود مواجه شدند.

 

 

 

به عنوان مثال در کشور ایرلند میانگین سرعت دسترسی به اینترنت با رشد ۸.۴ درصدی به ۱۰.۴ مگابیت در ثانیه رسید و در آمریکا این رقم با رشد ۲ درصدی ۱۰ مگابیت در ثانیه محاسبه شد و با این روند برای نخستین بار میانگین سرعت دسترسی به اینترنت در ۱۰ کشور برتر جهان بالاتر از ۱۰ مگابیت در ثانیه محاسبه شد.

لازم به ذکر است که این روند در طول یک سال گذشته نیز سیر صعودی داشت. بر این اساس میانگین سرعت اینترنت مردم جهان در سال ۲۰۱۳ میلادی نسبت به سال قبل از آن ۳۸ درصد بیشتر شد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.