• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

میزان مصرف انرژی آیفون از یخچال بیشتر است

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که میزان انرژی مصرف شده توسط آی فن ها بیشتر از انرژی است که یک یخچال با اندازه متوسط مصرف می کند. یک یخچال نو با اندازه متوسط سالانه 322 کیلوات ساعت انرژی مصرف می کند در حالی که آی فن سالانه 361 کیلووات ساعت انرژی می سوزاند. انرژی مصرف شده برای آی فن برای شارژ باطری مصرف نمی شود بلکه برای تأمین انرژی دیتا سنترهای مسئول ارتباطات وایرلس و جریان اطلاعاتی که به دستگاه حیات می دهد مصرف می شود.

این مسئله در یک مقاله با عنوان ” ابر با زغال آغاز می شود: داده بزرگ، شبکه های بزرگ، زیر ساخت بزرگ و انرژی بزرگ” توسط گروه مشورتی سرمایه گذاری فناوری ” گروه دیجیتال پاور” مورد تأکید قرار گرفته است.

سیستمهای ارتباطات جهان 1500 تراوات ساعت انرژی مصرف می کند که این میزان 10 درصد انرژی جهانی و معادل مصرف انرژی ژاپن و آلمان باهم است. این مصرف مساوی مصرف کلی جهانی برق در سال 1985 است. یک تراوات ساعت انرژی کافی برای 90 هزار خانه طی یک سال کامل است.

وقتی که دستگاه ها بیشتر هوشمند می شوند و تعداد دستگاه های متصل به اینترنت افزایش می یابد ترافیک هر ساعت اینترنت بیشتر می شود و انتظار می رود از ترافیک سالانه در سال 2000 نیز فراتر رود. تأمین انرژی ستون فقرات ارتباطات جهانی نیازمند انرژی بسیاری است و بیش از آن برای تأمین همین انرژی در آینده مورد نیاز است. براساس تخمینهای صورت گرفته توسط این مقاله تا سال 2035، تغذیه رایانش ابری تنها اندکی کمتر از انرژی لازم برای روشن کردن چراغهای برق خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.