ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نخستین دستگاه خودپرداز بیت‌کوین راه‌اندازی شد

رایورز – این دستگاه ATM به مردم امکان می‌‌دهد با استفاده شماره تلفن همراه پول‌های نقدشان را در کیف پول بیتکوینی خود ذخیره کنند. شرکت Umbrellab که در زمینه ارایه خدمات نرم‌افزاری و سازمانی فعالیت می‌کند نخستین دستگاه خودپرداز امارات متحده عربی مخصوص پول بیت‌کوین را راه‌اندازی کرد.

به گزارش رایورز، این دستگاه ATM که البته هنوز امکان استفاده عموم از آن فراهم نشده، در یکی از ادارات “شهر رسانه‌ای دبی” نصب شده است و به مردم امکان می‌‌دهد با استفاده شماره تلفن همراه پول‌های نقدشان را در کیف پول بیت‌کوینی خود ذخیره کنند. به گفته مرکز coinreport.net، این دستگاه خودپرداز روزانه تنها ۲ هزار درهم امارات را برای هر کاربر جابه‌جا می‌کند.

“تارک کدومی” بنیانگذار شرکت Umbrellab با انتشار یک فایل ویدیویی این دستگاه منحصر به‌فرد را معرفی کرد و نشان داد که چگونه یک کاربر با وارد کردن شماره تلفن همراه خود می‌تواند به حساب بیت‌کوین شخصی دسترسی داشته باشد و درهم‌های خود را به بیت‌کوین تبدیل کند. در این مراسم یک دستگاه خودپرداز در معرض دید عموم به نمایش درآمد و کدومی یک اسکناس ۱۰۰ درهمی را وارد آن کرد و سپس کلید OK را فشار داد.

 

 

چند ثانیه پس از این اتفاق، او یک قبض رسید دریافت کرد که شامل تاییدیه دریافت پول می‌شد و روی نمایشگر دستگاه هم اعلام شد که او با این رقم حساب خود را فعال کرده است. چند ثانیه پس از این اتفاق نیز معادل رقم یاد شده پول الکترونیکی به حساب دیجیتالی او واریز شد. در مراسم معرفی این دستگاه اعلام شد که کاربر با اولین استفاده از دستگاه خودپرداز شماره تلفن همراه خود را به حساب دیجیتالی متصل می‌کند و از این پس می‌تواند به راحتی هر دوی آنها را مورد استفاده قرار دهد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.