• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نخستین شبکه اجتماعی فناوری اطلاعات راه اندازی شد

رایورز – نخستین شبکه اجتماعی داخلی فناوری اطلاعات با رویکرد اشتراک گذاری و تبادل داده و انتقال تجربیات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شد.

“کینگ آی تی” یک جامعه کاربری مجازی با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات، نرم افزار،سخت افزار و سایر موضوعات مرتبط با این حوزه است و هدف اصلی آن اشتراک گذاری اطلاعات و آشنایی بیشتر فارسی ‌زبانان با مقولات مرتبط با IT و افزایش سطح علمی و فنی کاربران فارسی زبان است.

این شبکه اجتماعی مجازی توسط یک جوان 18 ساله طراحی شده است. مهدی حسنخانی طراح این شبکه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تولید محتوا در این شبکه اجتماعی در قالب پرسش و پاسخ صورت می گیرد گفت: این سامانه در واقع نقطه اشتراک توسعه یافته سیستم ‌های مختلف است که آن را نسبت به سایر سیستم ها متمایز می کند.

وی گفت: در این شبکه به ازای هر فعالیت و مشارکت در تولید محتوا امتیازی از طریق سایت به کاربران تعلق می‌گیرد که امتیاز معیاری برای اعتماد کاربران به یکدیگر است و برای کسب امتیاز باید محتوای مفید ارسال کرد تا با افزایش امتیاز و رسیدن به حد نصاب مشخصی، بعضی امکانات مدیریتی برای کاربران فعال ‌شود.

حسنخانی با تاکید براینکه در کینگ آی تی خود کاربران در مدیریت محتوا نقش مستقیم خواهند داشت افزود: به واسطه این قابلیت، مانند جامعه کاربری ویکی پدیا محتوا در سایت توسط سایر اعضا می تواند ویرایش و تغییر داده شود؛ حتی کیفیت محتوا سایت نیز توسط خود کاربران سنجیده می‌شود و بهبود می‌یابد.

وی یکی از قابلیت های مهم کینگ آی تی را امکان عضویت در آن به وسیله اکانت هایی که کاربر در سایر سرویس دهنده های رایج دارد عنوان کرد و افزود : برای مثال اگر کاربر اکانتی در گوگل و یاهو داشته باشید در واقع عضو کینگ آی تی هم خواهد بود و کلمه عبور کاربر محرمانه باقی می ماند و دیگر لازم نیست برای عضویت در کینگ آی تی یک نام کاربری و کلمه عبور دیگر را به خاطر بسپارد؛ این امکان، به وجود آمده تا نیاز به داشتن چندین نام کاربری برای سایت های مختلف را مرتفع کند.شبکه اجتماعی کینگ آی تی در نشانی kingit.ir در دسترس است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.