• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نخستین گوشی هوشمند جهان با پردازنده 4 هسته‌ای 3/2گیگاهرتزی

رایورز – برخی کارشناسان اعلام کرده‌اند که مدل نهایی این محصول با نام Optimus G2 وارد بازار جهانی می‌شود و برخی دیگر هم گفته‌اند که ال‌جی قصد دارد این گوشی هوشمند را برای شرکت گوگل تولید کند تا در نهایت این محصول با نام Nexus 5 به دست کاربران جهانی برسد.

به هر حال، پیش‌بینی‌ها در مورد اینکه محصول یاد شده Optimus G2 نام داشته باشد قوی‌تر است و تعداد بیشتری از کارشناسان بر این باورند که گوشی هوشمند یاد شده در سری محصولات Optimus به تولید انبوه می‌رسد.

نمایشگری که برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته شده بسیار بزرگ است و این طور که گفته می‌شود، ال‌جی این گوشی هوشمند را با نمایشگر لمسی 5/5 اینچی به دست کاربران جهانی می‌رساند که از این نظر می‌تواند محصول یاد شده را شبیه Optimus G Pro دانست.

بخش فوقانی و گوشه‌های منحنی این گوشی هوشمند شبیه به گوشی Nexus ال‌جی ساخته شده است و در مقابل، اسپیکر گوشی با تمام محصولاتی که پیشتر دیدیم متفاوت است.
این طور که گفته شده است، نمایشگر این محصول تصاویر را با کیفیت 1080 پیکسل به نمایش می‌گذارد و نخستین گوشی هوشمند در جهان محسوب می‌شود که روی آن پردازنده چهارهسته‌ای با توان 3/2 گیگاهرتز برای هر هسته پردازشگر نصب شده است.

این پردازنده منحصر به‌فرد و پرقدرت در سری محصولات Snapdragon 800 شرکت کوالکام ساخته شده است و هنوز جزئیات بیشتری از این گوشی هوشمند منتشر نشده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.