• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسخه جدید اکروبات با امضای الکترونیکی و فرم های آنلاین برنامه های ابری

رایورز – روز دوشنبه ادوبی اعلام کرد که نسخه جدیدی از برنامه آکروبات برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده که نوعی از سندهای پی.دی.اف را ارائه می کند که با دیگر خدمات ابری ادوبی و پاورپوینت مایکروسافت یکپارچه شده است.

در ضمن رابط کاربر نسخه 11 ادوبی برای صفحه های لمسی مانند آنچه در تبلت ها استفاده می شود، بهینه سازی شده است. خدمات ابر ادوبی برای آکروبات 11 شامل برنامه امضاء الکترونیکی اکوساین (EchoSign) و برنامه آنلاین FormsCentral می شود.

به گفته ادوبی هدف از این تغییرات کاهش زمانی است که طول می کشد تا اسنادی مانند قراردادها امضاء شوند و فرم ها ساخته، توزیع و تحلیل شوند. در عین حال این نسخه جدید آکروبات با پاورپوینت هم تعامل دارد که به تعامل قبلی آن با Word و Excel افزوده شده است.

این ویژگی ها به کاربر امکان می دهد سندهایی که به صورت پی.دی.اف هستند را به شکل برنامه های نام برده مایکروسافت در بیاورد. به علاوه طبق گفته این شرکت، آکروبات 11 ویرایش متن و تصویر را از طریق یک ابزار drag-and-drop بسیار ساده تر کرده است.

بهینه سازی هایی که بخش IT را هدف قرار داده اند شامل ویژگی های بهتر مدیریتی از جمله پشتیبانی جدید برای برنامه V via Citrix Xenمایکروسافت و هم چنین توانایی های امنیتی جدید مانند فعال کردن انتخابی جاوا اسکریپت می باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.