درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسل جدید هارد در خدمت افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای موبایل

هارد‌های وای‌ فای به دلیل قابلیت اشتراک‌ گذاری با مقبولیت همراه شده‌اند؛ زیرا ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای همراه را افزایش می‌دهند و به کاربر اجازه می‌دهد عکس‌، ترک‌ موسیقی و فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید. به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، در پی مقبولیت قابلیت اشتراک‌ گذاری در هارد‌های وای‌ فای، تمایل شرکت‌های تولید هارد نیز به سمت تولید این محصولات افزایش یافته‌ است.

به تازگی نیز شرکت تایوانی پی‌کیو‌آی یک هارد وای فای تولید کرده که ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای همراه از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت و دیگر ابزارهای موبایل را افزایش می‌‌دهد.این محصول Air Bank نام دارد و امکان سینک کردن (یکسان‌سازی) داده‌ها با ۵ ابزار الکترونیکی را برای کاربر فراهم می‌کند. کاربر می‌تواند عکس‌، ترک‌ موسیقی و فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید و فیلم‌های دلخواه خود را از روی هارد روی ابزار همراه خود بدون وقفه مشاهده کند.

برای استفاده از این ابزار، باید اپلیکیشن ایربانک به نام PQI Air Bank+ روی ابزار الکترونیکی مورد استفاده کاربر نصب شود تا ارتباط هارد و ابزار همراه برقرار شود. این اپلیکیشن از دو سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.