• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

نسل جدید هارد در خدمت افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای موبایل

هارد‌های وای‌ فای به دلیل قابلیت اشتراک‌ گذاری با مقبولیت همراه شده‌اند؛ زیرا ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای همراه را افزایش می‌دهند و به کاربر اجازه می‌دهد عکس‌، ترک‌ موسیقی و فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید. به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، در پی مقبولیت قابلیت اشتراک‌ گذاری در هارد‌های وای‌ فای، تمایل شرکت‌های تولید هارد نیز به سمت تولید این محصولات افزایش یافته‌ است.

به تازگی نیز شرکت تایوانی پی‌کیو‌آی یک هارد وای فای تولید کرده که ظرفیت ذخیره‌سازی ابزارهای همراه از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت و دیگر ابزارهای موبایل را افزایش می‌‌دهد.این محصول Air Bank نام دارد و امکان سینک کردن (یکسان‌سازی) داده‌ها با ۵ ابزار الکترونیکی را برای کاربر فراهم می‌کند. کاربر می‌تواند عکس‌، ترک‌ موسیقی و فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید و فیلم‌های دلخواه خود را از روی هارد روی ابزار همراه خود بدون وقفه مشاهده کند.

برای استفاده از این ابزار، باید اپلیکیشن ایربانک به نام PQI Air Bank+ روی ابزار الکترونیکی مورد استفاده کاربر نصب شود تا ارتباط هارد و ابزار همراه برقرار شود. این اپلیکیشن از دو سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.