• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسل جدید USBهای باریکتر در راه است

متخصصان فناوری کار روی نسل جدید یو اس بی هایی که دیگر با رابطهای کنونی سازگاری ندارد را آغاز کرده اند تا استفاده از آنها تسهیل شود و امکان تولید دستگاه هایی باریکتر فراهم شود. به گزارش خبرگزاری مهر، رابط جدید که تایپ – سی (Type-C) نام دارد و انتظار می رود که ویژگیهای آن تا اواسط سال 2014 نهایی شود. هنوز تصویری از این رابطهای جدید وجود ندارد اما اندازه Type-Cحدود اندازه یک میکرو یو اس بی شبیه رابط لایتنیگ شرکت اپل است که می توان از هر دو طرف آن را به دستگاه وصل کرد، به عبارت دیگر تلاشهای ناامیدانه کاربران برای درست وصل کردن یو اس بی به دستگاه قطع خواهد شد.

برد ساندرز رئیس گروه پروموتر یو اس بی نسخه 3.0 اظهار داشت که Type-C طراحی را به گونه ای از نظر اندازه و کارایی متحول کرده است که برای شارژ و انتقال اطلاعات در آینده خود را با شرایط جدید تطبیق می دهد. Type-C می تواند عرصه را برای عرضه یک کلاس بسیار باریک از دستگاه های مختلف از تلفن تا تبلت، لپ تاپ تا رایانه های شخصی باز کند.

این صنعت جدید رابطهای باریک که اطلاعات، توان برقی و تصویر را ارائه می کند تنها رابطی است که تمام دستگاه ها از آن استفاده خواهند کرد. از آنجا که Type-C یک رابط کاملا جدید خواهد بود گروه پروموتر یو اس بی نسخه سوم ویژگیهایی برای آداپتورها و کابلها عرضه می کند تا یو اس بی هایی که تعداد آنها بی شمار است به صورت ناگهانی بلااستفاده نشوند. نیاز برای عرضه یک پورت یو اس بی جدید چندی است که در صنعت فناوری مورد توجه قرار گرفته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.