• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نظام صنفی: در الکامپ ثبت نام نکنید

رایورز – سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خواستار توقف ثبت نام شرکت‌ها در نمایشگاه الکامپ نوزدهم شد. نظام صنفی: تا زمان اعلام آغاز رسمی ثبت نام که با حضور نماینده این سازمان و نمایندگان سایر ارگان‌های ذیربط مطابق توافقات قبلی انجام می پذیرد، از هرگونه اقدام برای ثبت نام و پرداخت وجه خودداری گردد.

این سازمان بیانیه‌ای به شکل زیر منتشر کرده است: نظر به مذاکرات و توافقات انجام گرفته با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مصوبات شورای سیاستگذاری نمایشگاه الکامپ ۱۹، هنوز ثبت نام رسمی جهت اخذ غرفه آغاز نگردیده است.

نظر به مذاکرات و توافقات انجام گرفته با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مصوبات شورای سیاستگذاری نمایشگاه الکامپ ۱۹، هنوز ثبت نام رسمی جهت اخذ غرفه آغاز نگردیده، لذا شایسته است تا زمان اعلام آغاز رسمی ثبت نام که با حضور نماینده این سازمان و نمایندگان سایر ارگان‌های ذیربط مطابق توافقات قبلی انجام می پذیرد، از هرگونه اقدام برای ثبت نام و پرداخت وجه خودداری گردد.
اطمینان دارد مجری برگزاری نمایشگاه نیز توافقات فوق‌الذکر فیمابین این سازمان و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران را محترم شمرده و مصوبات شورای سیاستگذاری را که موجب تحرک و اشتیاق فعالان صنف جهت حضور در الکامپ گردیده است، اجرا خواهد نمود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.