• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نوکیا با نخستین گوشی آندرویدی‌ به بارسلون می‌رود

نوکیا قصد دارد نخستین گوشی خود با پشتیبانی از سیستم‌عامل آندروید را در کنگره جهانی موبایل در بارسلون در معرض دید عموم قرار دهد. به گزارش «موبنا»، شایعات بسیاری درباره گوشی آندرویدی نوکیا منتشر شده، اما تاکنون از سوی نوکیا اطلاع رسمی درباره این گوشی منتشر نشده است. بر این اساس به تازگی اخبار جدیدی مبنی بر اینکه این گوشی قرار است اواخر ماه جاری در کنگره جهانی موبایل بارسلون معرفی شود، منتشر شده است.

گفته می‌شود این گوشی با کد نام RM-980 معرفی می‌شود و نخستین گوشی نوکیا با پشتیبانی از آندروید و دوسیم‌کارته خواهد بود. این گوشی از صفحه نمایش لمسی برخوردار خواهد بود و با قیمت کمی راهی بازار می‌شود. ظاهرا نوکیا با ساخت این گوشی بازارهایی مثل آمریکا را در نظر نگرفته، بلکه به بازارهای آسیایی و فقیر چشم دارد تا بتواند نخستین گوشی آندرویدی‌اش را در این بازارها به فروش برساند.

براساس این گزارش در حالی نوکیا اقدام به ساخت گوشی آندرویدی کرده که بخش موبایلی این شرکت به مایکروسافت واگذار شده و ظاهرا کارمندان سابق این شرکت به شکل مستقل اقدام به ساخت چنین گوشی کرده‌اند. از سوی دیگر، بخش واگذار شده نوکیا به مایکروسافت هم در کنگره جهانی موبایل بارسلون از چند مدل گوشی از سری لومیا و آشا در رنگ‌های شاد رونمایی خواهد کرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.