• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

هشدار گارتنر برای حملات سایبری به سازمان‌های بزرگ

رایورز – به دنبال افزایش حملات سایبری در ماه‌های اخیر، مرکز تحقیقاتی گارتنر در جدیدترین گزارش خود پیش‌بینی کرد سازمان‌های بزرگ برنامه‌های مدون‌تری را برای بهره‌مندی از سیستم‌های امنیتی پیشرفته ارائه می‌دهند.

به گزارش رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، گارتنر بر این باور است که سازمان‌های بزرگ طرح‌های رسمی مختلفی تعریف کرده‌اند تا به موجب آنها جلوی حملات سایبری به کسب و کار خود را بگیرند.

در حالی که سهم برنامه‌های رسمی در سازمان‌های بزرگ برای مقابله با حملات گسترده در شرایط کنونی صفر است، گارتنر پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۱۸ میلادی این میزان به ۴۰ درصد برسد.

گارتنر می‌گوید که این روزها حملات سایبری جدی به سازمان‌های بزرگ گسترش یافته است و به همین خاطر مدیران اطلاعاتی سازمان و مدیران ارشد نیازمند آن هستند که تمرکز بیشتری بر این قبیل حملات داشته باشند و خود را برای چنین اتفاقاتی آماده کنند.

«پائول پروکتور» مدیر تحقیقات گارتنر در این خصوص گفت: «حملات تهاجمی با هدف اختلال در کسب و کارهای بزرگ به حملات هدفمند گفته می‌شود که به واسطه آن هکرها به عملیات‌های دیجیتالی سازمان دسترسی پیدا می‌کنند و تلاش می‌شود این حمله کلیه بخش‌های سازمان را مختل کند.»

 

 

به گفته او، سرورها در چنین حملاتی از کار می‌افتند، داده‌ها سرقت می‌شود و سرمایه‌های دیجیتالی سازمان در اختیار هکرها قرار می‌گیرد.

مرکز تحقیقاتی گارتنر بر این باور است که اگر سازمان‌های بزرگ خود را برای رویارویی با حملات سایبری تهاجمی آماده نکنند، در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز شاهد اتفاقاتی مانند هک شدن سیستم داخلی سونی خواهیم بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.