• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

همکاری فیسبوک و یاهو در زمینه موتورهای جستجو

به گزارش Sunday Telegram ممکن است این دو شرکت در زمینه جستجو به یکدیگر بپیوندند. این موقعیت اگر فقط در حد حرف نباشد می تواند برای هر دو شرکت، سود سرشاری به همراه داشته باشد و البته در این میان گوگل ضرر می کند. آیا واقعاً یاهو و فیسبوک می خواهند در زمینه جستجو با یکدیگر متحد شوند؟ گزارش این خبر را Sunday Telegram از یک منبع ناشناس نقل کرده است.

بر اساس این گزارش، ماریسا میر ارشد اجرایی یاهو و شریل سندبرگ مدیرعامل ارشد فیسبوک در مورد کار بر روی یک موتور جستجوی مشترک مذاکره کرده اند. برخی نظاره گران این صنعت از این خبر انتقاد کرده اند. کارا سویشر از شرکت of All Things D که همیشه پیگیر فراز و نشیب های یاهو بوده، می گوید منابع وی اطلاع داده اند این دو شرکت بزرگ صنعت کامپیوتر در حال حاضر، مشغول مذاکره در مورد یک موتور جستجوی مشترک نیستند و مایکروسافت هم تصمیم ندارد بگذارد یاهو از قرارداد درازمدتش با این شرکت در زمینه جستجو دست بکشد.

گفته می شود میر و سندبرگ دو همکار قدیمی هستند که قبلاً در گوگل با یکدیگر کار می کرده اند و می فهمند که زمینه کاری جستجو می تواند چه هزینه هایی بر یک شرکت تحمیل کند. میر از ماه جولای که مدیر ارشد اجرایی یاهو شده است، به دنبال راهی است تا جانی دوباره به محصولات و مهندسی یاهو ببخشد. اخیراً این دو شرکت کمی قبل از اینکه میر به این سمت منسوب شود، در مورد حق ثبت اختراعاتشان تصمیم گیری کرده بودند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.