• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

هکری که رایانه را زیر پوستش جاسازی کرد

رایورز – یک هکر زیستی آلمانی در کاری عجیب یک رایانه را در زیر پوست خود جاسازی کرده است. یک حسگر بیومتریک در ساعد «تیم کانون» بین بافت و پوست قرار گرفته که تغییرات دمای بدن وی را پیگیری می‌کند.

این حسگر می‌تواند بطور بی‌سیم به هر دستگاه اندروید متصل شده، بازخوانی‌هایی از تغییرات دما تولید کرده و برای مثال در صورت تب داشتن، به کانون یک پیامک ارسال کند.کانون حسگر Circadia 1.0 را با استفاده از یک رابط بلوتوث، تراشه رایانه‌ای و چراغهای ال‌ای‌دی ساخته است.

این چراغهای ال‌ای‌دی به عنوان چراغهای موقعیت کار کرده که می‌توان از آنها برای روشن کردن یک خالکوبی در بازوی کانون که حسگر در زیر آن جاسازی شده، استفاده کرد.

نسخه اول این حسگر تنها قادر به خوانش تغییرات دما است اما بطور نظری، نسخه‌های بعدی می‌توانند برای پیگیری دیگر علائم حیاتی و تغییرات بدن مورد مورد استفاده قرار بگیرند.

حسگر Circadia درون یک قاب محافظ قرار داشته و باتری آن بطور بی‌سیم شارژ می‌شود. کانون یک هکر زیستی بوده و برای شرکت Grindhouse Wetware کار می‌کند که طراحی دستگاههایی با قابلیت ادغام در بدن انسان را انجام می‌دهد.

برای جاسازی این حسگر، یک شکاف بر روی ساعد کانون در بالای یک خالکوبی که از قبل روی دست وی قرار داشت، ایجاد شد.پوست وی به بالا کشیده و از بافت زیرین جدا شد تا دستگاه در جیب ایجاد شده قرار گرفته و سپس با بخیه بسته شود.

این کار توسط یک مهندس بدن موسوم به استیو هاوورث در نشست اصلاح بدن در آلمان انجام شده بود. وی این کار را بدون مواد بیهوشی انجام داده بود. حسگر Circadia 1.0 قرار است به زودی با قیمت 500 دلار به فروش برسد.

همچنین اطلاعات آن به صورت منبع باز بوده و افراد می‌توانند داده‌های آن را جمع‌آوری کرده و بشیوه دلخواه خود مورد استفاده قرار دهند. در کنار این حسگر، لوازم جانبی برای نصب آن نیز با قیمت 200 دلار بفروش خواهد رسید.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.