ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

هیولای نمایش رونمایی شد/ تصویر تلویزیون او ال ای دی 4K

رایورز – به دنبال معرفی جدیدترینهای فناوری در نمایشگاه برلین در بخشهای مختلف، شرکت ال جی از یک تلویزیون غول پیکر او ال ای دی منحنی با وضوح آلترا اچ دی رونمایی کرده که دارای اندازه 77 اینچی بوده و این ویژگیها آن را به بزرگترین تلویزیون او ال ای دی 4K تبدیل کرده است.
این تلویزیون غول پیکر 77  اینچی که برخی رسانه ها آن را به عنوان یک هیولا توصیف کرده اند دارای سطح منحی است تا تماشاگر را در تجربه نمایش خود غرق کند.

شرکت ال جی این منحنی ملایم را در مقایسه با تلویزیونهای صفحه تخت، کاملا مناسب میدان دید تماشاگر توصیف کرده است. این مدل جدید دنباله رو مدل 55 اینچی منحنی است که شرکت کره جنوبی ال جی اوایل سال جاری میلادی رونمایی کرد.

این تلویزیون همچنین دارای وضوح آلترا اج دی یا 4K است، به این معنا که وضوح تصویر این تلویزیون 4 برابر تلویزیونهای 1080 پیکسلی امروز است؛ علی رغم این که امروز هیچ ویدئویی با کیفیت 4K عرضه نشده تا کاربر بتواند با این تلویزیون تماشا کند.

کارشناسان هنوز متقاعد نشده اند که تلویزیونهای منحنی نسل آینده تلویزیونها هستند، از سوی دیگر گفته شده است که نمونه های منحنی سامسونگ تصاویر را در لبه های تلویزیون به شکلی نامطلوبی معوج جلوه می دهد.

شرکت ال جی هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این تلویزیون جدید به بازار فناوری فاش نکرده است، اما به نظر می رسد که قیمت آن بسیار قابل توجه باشد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.