• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

ورود فیس‌بوک به دنیای موبایل

رایورز – شرکت فیس‌بوک از تازه‌ترین تلاش خود برای ورود به بازار دستگاه‌های سیار خبر داد. بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان که گفته می‌شد در حال تولید تلفن‌ همراه مخصوص خود است، به شایعات در این خصوص خاتمه داده و از جدیدترین اقدام خود برای ورود به بازار دستگاه‌های سیار پرده برداشت.

فیس‌بوک در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی از اپلیکیشن جدیدی رونمایی کرد که در دستگاه‌های اندرویدی جایگزین صفحه اصلی فیس‌بوک خواهد شد.

این اپلیکیشن جدید “Home” یا خانه نام داشته و به کاربران دستگاه‌های اندرویدی این امکان را می‌دهد تا سیستم عامل دستگاه خود را به طور کامل تغییر داده و آن را به دستگاهی تبدیل کنند که به ‌طور مستقیم محتویات فیس‌بوکی کاربر ازجمله تصویر دوستان، پیغام‌ها و غیره را نشان می‌دهد.

در این برنامه جدید هیچ خبری از اپلیکیشن‌های دیگر نیست و مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک در مراسم رونمایی از این برنامه گفت: چرا ما باید در مرحله اول سراغ اپلیکیشن‌هایی برویم که به دردمان نمی‌خورد.

دویچه وله نیز در گزارشی در این خصوص نوشت که پس از مدت‌ها انتشار اخبار تأیید نشده در مورد موبایل فیس‌بوک، این شبکه اجتماعی سرانجام دستگاه مورد اشاره را معرفی کرد؛ دستگاهی ساخت کارخانه HTC، مبتنی بر اندروید و فیس‌بوک‌محور که کار “فیسبوک‌بازان” را بسیار راحت‌تر می‌کند.

این شبکه خبری در ادامه افزود: مدت‌ها سخن از تلفن همراه فیس‌بوک در میان بود. دست‌اندرکاران این شبکه اجتماعی سرانجام روز پنجشنبه در کالیفرنیا به انتظار علاقه‌مندان پایان دادند. فیس‌بوک پیش‌تر پیغام داده بود: «به دیدن خانه جدید ما روی اندروید بیایید.»

در ابتدا گمان می‌شد که فیس‌بوک موبایل ساخت خود را به بازار عرضه خواهد کرد. رفته‌رفته اما روشن شد که موضوع بیش از خود دستگاه، بر سر سیستم عاملی فیس‌بوک‌محور است. مارک زاکربرگ، بنیانگذار این شبکه اجتماعی، نیز از آغاز همواره تأکید کرده بود که فیس‌بوک علاقه‌ای به ورود به دنیای سخت‌افزار ندارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.