• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

وزیر ارتباطات: بخش خصوصی در طول 8 سال گذشته با بی مهری مواجه شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بخش خصوصی در طول 8 سال گذشته با بی مهری مواجه شده است و بر همین اساس مصمم هستیم حمایت خود را از این بخش در تمام عرصه های مربوط به حوزه ICT افزایش دهیم.  دکتر محمود واعظی در مراسم تودیع دکتر محمد کرم پور و معارفه مهندس سید مجتبی هاشمی به عنوان معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: موضوع حمایت از بخش خصوصی چه در بخش تولید و چه در بخش پژوهش در زنجیره ای از ایده تا تولید صادرات در وزارت ارتباطات با جدیت بیشتری دنبال می شود.

وی با بیان این که در جلساتی که با بخش خصوصی داشته ایم از مشکلات این بخش آگاه شده ایم گفت: حمایت از بخش خصوصی باید با تمرکز بیشتری دنبال شود چرا که یک کار تخصصی و مهم است. دکتر واعظی بیان داشت: با توجه به اهمیت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اهمیت حضور پررنگ در مجامع بین المللی این عرصه را به طور مستقیم اداره خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: مهندس هاشمی به دلیل تجارب ارزنده شان در وزارت صنایع ارتباط نزدیک با فعالان حوزه اقتصاد، بازرگانی و صنعتی داشته و ده سال است که در این حوزه تجربه و مهارت دارند. وی در پایان گفت: امیدواریم تحولات و تغییرات صورت گرفته در خدمت اهداف نظام باشد و با همکاری یکدیگر نتایج مفید و ارزنده ای به جا بگذاریم.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.