• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ویندوز فون دومین سیستم‌عامل موبایلی محبوب شد

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی IDC، در فصل پایانی از سال ۲۰۱۳ میلادی ویندوز فون درمجموع در ۱۰ کشور جهان فروش بیشتری نسبت به iOS اپل داشت و محبوبیت بیشتری نزد کاربران جهانی کسب کرد. به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از فارس نیوز، طی سه ماهه پایانی از سال ۲۰۱۴ میلادی فروش گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت نسبت به گوشی‌های هوشمند ساخته شده در شرکت اپل در کشور برزیل بیشتر شد.

این طور که مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود با استناد به بررسی‌های مرکز تحقیقاتی IDC توضیح داده است، سیستم‌عامل ویندوز فون یک سال میلادی را روند رو به‌رشد را در بازار جهانی پشت‌ سر گذاشته است و از نظر سهم بازار هم‌اکنون دومین سیستم‌عامل موبایلی محبوب محسوب می‌شود. البته باید توجه داشت که موقعیت ویندوز فون در جایگاه دوم این لیست با تفاوت بسیار محسوب نسبت به اندروید محاسبه می‌شود و سیستم‌عامل اندروید گوگل حاکمیت بازار جهانی دستگاه‌های موبایلی را در دست دارد.

با این وجود، پشت‌ سر گذاشتن اپل که محصولات آن بسیار قابل ملاحظه است یک موفقیت بزرگ برای ویندوز فون محسوب می‌شود. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی IDC، در فصل پایانی از سال ۲۰۱۳ میلادی ویندوز فون درمجموع در ۱۰ کشور جهان فروش بیشتری نسبت به iOS اپل داشت که البته این رقم نسبت به فصل قبل اندکی کاهش یافت که این اتفاق به دلیل افزایش فروش آیفون‌های جدید بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.