• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ویندوز 8: کجا می توانید شبکه Wi-Fi رایگان پیدا کنید!

Devicescape برای پایگاه داده هایش مجوز گرفته است که بهترین نقاط عمومی رایگان را در اختیار مایکروسافت قرار دهد. مایکروسافت در ویندوز 8 تلفن، اطلاعات مکان و کیفیت شبکه های Wi-Fi رایگان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا بتوانند بهترین شبکه نزدیک به خود را پیدا کنند.

این اطلاعات از پایگاه داده ای می آید که در سراسر جهان، اطلاعات 11 میلیون نقطه مناسب را دارد و توسط Devicescape ایجاد و نگهداری می شود. Devicescape یک فروشنده نرم افزار Wi-Fi برای امواج حامل است. این شرکت مجوزاستفاده از پایگاه داده های خود را به مایکروسافت داده است تا از آن برای کاربران ویندوز 8 تلفن استفاده کند.

دیوید نویکی مدیر ارشد بازاریابی این شرکت می گوید Devicescape با دانستن این مطلب که کدام کاربر به کدام نقطه می رود و چه استفاده هایی از آن شبکه می کند، در زمان استفاده کاربر در مورد نقاط مناسب برای تلفن همراه، اطلاعات کسب می کند. این سرویس بسیاری از نقاط را که ممکن است قابل دیده شدن باشند، فیلتر می کند و آنهایی را که کارکرد بهتری نسبت به بقیه دارند در اختیار کاربر قرار می دهد. طبق این قرارداد، Devicescape فقط اطلاعات مربوط به شبکه های رایگان را در اختیار ویندوز 8 تلفن قرار می دهد؛ با این وجود ممکن است برخی از این شبکه ها برای استفاده، موافقت کاربر را لازم داشته باشند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.