ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پایان پشتیبانی ایمیل یاهو از مرورگرهای قدیمی

رایورز– از تاریخ 5 ژوئن به بعد تنها دو ویرایش اخیر از مرورگر اینترنتی فایرفاکس، Internet Explorer، Chrome و Safari پشتیبانی می‌شوند. شرکت یاهو که از بزرگ‌ترین ارایه‌کنندگان خدمات پست الکترونیکی در جهان محسوب می‌شود اعلام کرد که قابلیت‌های این سرویس اینترنتی را برای مرورگرهای اینترنتی قدیمی محدود می‌کند.

به گزارش رایورز، یاهو در وبلاگ رسمی خود توضیح داد که از تاریخ ۵ ژوئن به بعد تنها دو ویرایش اخیر از مرورگر اینترنتی فایرفاکس، Internet Explorer، Chrome و Safari پشتیبانی می‌شوند. قرار است که از تاریخ یاد شده فقط دو نسخه اخیر مرورگرهای اینترنتی توسط سرویس پست الکترونیکی یاهو پشتیبانی شوند و مابقی نسخه‌ها ویرایش معمولی سرویس Yahoo Mail با قابلیت‌های محدود آن را در اختیار بگیرند و بر این اساس می‌توان گفت که صاحبان این مرورگرها بسیاری از توانمندی‌های ایمیل یاهو را از دست خواهد داد.

یاهو در این مطلب توضیح داد که از روز جاری بسیاری از کاربران جهانی پیام‌هایی را برای ورود به حساب کاربری خود دریافت می‌کنند که طی آن پیشنهاد می‌شود مرورگر اینترنتی خود را به‌روز کنند و در غیر این صورت قابلیت‌های پست الکترونیکی برای آن‌ها محدود می‌شود. این سیاست به منظور افزایش امنیت کاربران صورت گرفته است و علاوه بر این یاهو می‌کوشد پیچیدگی‌ها و کارآمدی رابط کاربری جدید خود برای سرویس ایمیل را افزایش دهد.

یاهو پیش‌بینی کرده است کاربرانی که همچنان از مرورگر اینترنتی IE8 مایکروسافت استفاده می‌کنند بزرگ‌ترین گروه آسیب‌پذیر خواهند بود. هم‌اکنون ۵ سال از زمان تولد این مرورگر اینترنتی می‌گذرد.

 

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.