• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پرداخت 425 ریال سود به ازاء هر سهم شرکت مخابرات ایران

رایورز – پس از بررسی صورت‌های مالی سال 91 شرکت مخابرات ایران در پنجمین مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، سود قطعی سهامداران به ازای هر سهم مبلغ 425 ریال اعلام شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران که در جمع سهامداران شرکت سخن می‎گفت، اظهار داشت در سال 91 سود خالص این شرکت از 1966 میلیارد تومان به 2 هزار و 187 میلیارد تومان و سود عملیاتی نیز از 1729 میلیارد تومان به 1970 میلیارد تومان رسید.

در این مجمع صورتهای مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی برای سال مالی منتهی به اسفند ماه 91 توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت تشریح شد.

در همین حال، “اخابر” پیش‌بینی سود هر سهم شرکت اصلی برای سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 416 ریال و در اسفند ماه سال 91 مبلغ 412 ریال اعلام کرده‌ بود.

در همین حال، شرکت مخابرات ایران پیش‌بینی سود هر سهم شرکت اصلی برای سال مالی 92 را در اسفند ماه سال 91 مبلغ 465 ریال اعلام کرده‌ بود.

این شرکت پیش‌بینی سود هر سهم تلفیقی گروه (قبل از کسر سهم اقلیت) برای سال مالی 92 را در اسفند ماه سال 91 مبلغ 508 ریال اعلام کرده بود. بر اساس این گزارش هیات مدیره این شرکت اعلام کرد در نظر دارد معادل 90 درصد از سود هر سهم را جهت تقسیم بین سهامدارن به مجمع سال 92 پیشنهاد کند.

شایان ذکر است افزایش پیش بینی سود هر سهم (مبلغ 465 ریال نسبت به مبلغ 412 ریال) عمدتا ناشی از افزایش سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت ارتباطات سیار ایران و شرکت های مخابرات استانی می باشد.

قابل ذکر است، با همکاری شرکت مهندسی نرم افزار رایورز و بانک ملت ، سهامداران حقیقی می‌توانند از روز شنبه هفته آینده با مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشوربدون نیاز به داشتن حساب در این بانک نسبت به دریافت سود خود از طریق سیستم یکپارچه بانکی اقدام کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.