• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پس از نوکیا، مایکروسافت سراغ بلک بری رفت !

رایورز – پس از انتشار خبر خرید شرکت نوکیا توسط مایکروسافت، شایع شده که این غول آمریکایی درصدد است تا شرکت بلک‌بری را هم خریداری کند.

بلک‌بری از یکی دو سال پیش با بحران مالی روبه‌رو شد و هر فصلی که می‌گذرد میزان فروش و سهامش در بازار با کاهش همراه می‌شود.

این شرکت کانادایی به لحاظ پلات‌فورم قوی و سیستم‌پیام امنیتی خود سال‌ها عنوان پیشرو را در بازار گوشی‌های هوشمند در اختیار داشت، اما با روی کار آمدن سیستم‌عامل آندروید و استفاده بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ از آن، نتوانست عملکرد خوبی در بازار داشته باشد، بر این اساس روز‌به‌روز با مشکلات بیشتری روبه‌رو شد.

روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که نوکیا را با قیمت هفت میلیارد دلار می‌خرد، بر این اساس گزارش جدیدی منتشر شده که بر اساس آن گفته می‌شود مایکروسافت برای خرید شرکت بلک‌بری هم دندان تیز کرده است.

گفته می‌شود نوکیا و مایکروسافت مذاکرات خود را از زمستان سال گذشته آغاز کرده‌اند و هم‌اکنون برای همکاری و واگذاری نوکیا به مایکروسافت به توافق رسیده‌اند.
گزارش‌ها حاکی است، مایکروسافت به دلیل داشتن خط تولید دستگاه‌های موبایل با برند خود، اقدام به خرید نوکیا کرده و برای شرکت فنلاندی نوکیا هم این اقدام یک تصمیم حساس و دقیق بوده که به یک شرکت نرم‌افزاری بزرگ و معروف بپیوندد و از سوی دیگر نوکیا به دلیل مشکلات مالی که از یکی دو سال پیش با آنها درگیر شده تصمیم به واگذاری به مایکروسافت گرفته است.

بر این اساس گفته می‌شود ممکن است مایکروسافت شرکت بلک بری را نیز که هم‌اکنون در وضعیت مالی خوب و ثابتی به سر نمی‌برد خریداری کند. از سوی دیگر شایعاتی پیرامون خرید این شرکت کانادایی توسط سامسونگ و اپل هم منتشر شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.