• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پس از هک اسکایپ: اطلاعات کاربران ما محفوظ است

رایورز – هکرها به کاربران اسکایپ هشدار داده‌اند که این سرویس امن نیست. به دنبال هک شدن سرویس اسکایپ توسط هکرهای موسوم به ارتش الکترونیکی سوریه، سخنگوی اسکایپ از امن بودن اطلاعات کاربران این سرویس خبر داد. اسکایپ نوعی سرویس اینترنتی است که افراد با استفاده از آن می‌توانند به صورت رایگان با هر نقطه از جهان، ارتباط طوتی و تصویری برقرار نمایند. مایکروسافت مالک اسکایپ است.

به گزارش رایورز به نقل از رویترز، نفوذگران حامی بشار اسد با هک کردن حساب‌های اسکایپ در شبکه‌های اجتماعی، در صفحه رسمی این شرکت در توییتر نوشتند: از سرویس‌های ایمیل متعلق به مایکروسافت (هات‌میل و اوت‌لوک) استفاده نکنید زیرا آنها حساب‌های شما را رصد می‌کنند و اطلاعات را به دولت‌ها می‌فروشند. به زودی جزئیات بیشتری را منتشر خواهیم کرد. پیام مشابه دیگری نیز در صفحه رسمی اسکایپ در فیس‌بوک و وبلاگ این شرکت درج شد.

به نظر می‌رسد این هشدارها به افشاگری‌های ادوارد اسنودن، پیمانکار پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا اشاره دارد. وی پیشتر اسکایپ را بخشی از برنامه جاسوسی آمریکا به شمار آورده بود. سخنگوی اسکایپ روز پنج شنبه با صدور بیانیه‌ای، ضمن تایید هک شدن این سرویس، گفت آنها پس از اطلاع از عملیات هک، داده‌های محرمانه کاربران را به سرعت تغییر داده‌اند… و لذا اطلاعات کاربران از تعرض هکرها ایمن مانده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.